Небезпека галюциногенних грибів

Сьогодні наркоманія у підлітків носить страхітливий характер на увазі поширеності різних одурманюючих речовин, серед яких виділяються галюциногенні гриби.

 

Цей вид наркотичних речовин знаменитий своїм психоделічним впливом і проводиться з різних видів галюциногенних грибів. Саме вживання цих психоделіків призводить до тріпу – специфічного стану свідомості людини, при якому виникають галюцинації і змінюється сприйняття.

І всупереч загальній думці, що гриби не викликають звикання, вони нерідко стають причиною розвитку більш глибокій наркозалежності, змінюють психіку людини і впливають на фізичний стан людини.

Фахівці відзначають, що дію грибів можна порівняти з дією відомого наркотику ЛСД, тому вони нерідко стають причиною виникнення у людини синдрому шизофренії.

Як впливають галюциногенні гриби на людину?

Коли наркоман приймає подібну речовину, то в першу чергу його приголомшує, виникає почуття занепокоєння, загострюється параноя, а також підвищується сприйнятливість органами почуттів. Далі з’являється стан, що супроводжується незвичайними видіннями, і нерідко наркоманам ввижається, що вони покинули своє тіло і можуть спостерігати себе з боку.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Варто відзначити, що випробовувані відчуття можуть мати як позитивний, так і негативний характер, при цьому в першому випадку наркоман відчуває спокій і щастя, а от у другому випадку його нерідко долають напади люті і агресивності.

В кінцевому рахунку, подібні припливи нерідко призводять наркомана до насильства, як по відношенню до оточуючих, так і в ставленні до самого себе. Саме тому серед залежних нерідкі випадки самогубства.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів