Наркотик меткатинон: моментальне звикання з подальшою інвалідністю

Зміст статті:

1. Що таке меткатіон, історія наркотику

2. Вплив на організм

3. Як виникає залежність

4. Ознаки вживання меткатіона

5. Наслідки вживання меткатіона

6. Фізична залежність

7. Як вживання впливає на психіку

8. Чи можна кинути самостійно?

9. Лікування залежності від меткатіона

Меткатинон

Меткатинон являє собою препарат, який належить до групи потужних наркотичних засобів.

Він характеризується сильною психостимулюючою дією на організм людини. Активна речовина, яка є основою препарату, знаходиться в рослині ефедра, що відноситься до хвойних порід.

Особливості препарату і його історія

Препарат існує з 1970-х років. Біля витоків його вживання стояли хіпі. Вони пристосували його, як і багато інших подібних речовини, під свої цілі. У медичних цілях засіб використовували задовго для цього. Основним призначенням було використання в якості аналептика в разі інтоксикації організму через алкоголь або наркотики. Препарат випускається у формі таблеток, суспензії чи порошку. Кожен варіант має свої характерні риси. Найчастіше препарат вводиться внутрішньовенно. Попередньо основні речовини можуть розлучатися з марганцівкою.

Як меткатіон впливає на організм людини?

Наркоман після прийому дози цього препарату отримує “прихід” досить серйозного рівня. Він немов відчуває удар по голові. У кінцівках можуть виникати різноманітні поколювання, з’являється озноб, волосся стає по всьому тілу. Починається занадто активна робота серця, яке б’ється неймовірно сильно. Прийом характеризується також активним припливом сил, з’являється деяка спрага діяльності, що дає можливість працювати фактично без зупинок. Цікаво, що в такому стані людина може активно займатися чимось, навіть без їжі, сну і відпочинку. Але це робить негативний вплив на організм, який активно зношується, з’являється сильна фізична слабкість згодом. Якщо не вживати ніяких заходів для лікування такої залежності, людина дуже скоро стане схожим на старого, погляд якого буквально гасне.

Серед основних ознак вживання меткатинону слід виділити:

 • Виникнення гострої серцевої недостатності, яка нерідко стає причиною виникнення порушень в роботі судин, інфарктів, інсультів.
 • Нирки перестають нормально працювати, спостерігається швидкий знос цього органу.
 • З’являється тахікардія.
 • Жінки страждають від підвищення маточного тонусу, що в перспективі може негативно позначитися на можливості завагітніти або народити дитину.
 • Настає руйнування печінки.
 • Піднімається температура тіла, виникає озноб, стан, близький до гарячкового.
 • В істотній мірі падає опірність імунної системи різноманітним зовнішнім факторам, з’являються збліднення на шкірі.
 • Погіршення зору.
 • Свідомість стає більш сплутаною, з’являються порушення, пов’язані з координацією рухів і дій.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Нюанси виникнення залежності

Вживанням меткатинону рано чи пізно призводить до утворення стійкої залежності.

Вона може з’являтися після різної кількості ін’єкцій, що залежить від конкретного організму і інших чинників. Зазвичай кількість ін’єкцій варіюється в межах від двох до п’ятнадцяти.

Після вживання засобу у людини виникає почуття задоволення, яке багаторазово перевершує природні обмеження. Через те, що бажання отримати задоволення знову, стає занадто стійким, людина поступово починає вводити все нові і нові дози. Вживання в швидких темпах призводить до серйозних наслідків. Вже через кілька тижнів після першого прийому людина буде використовувати препарат по кілька разів на день. Якщо так приймати засіб протягом двох або трьох діб, можна потім перебувати приблизно тиждень в стані повною ейфорії, коли немає необхідності у використанні чергової дози. Наркоман може проспати кілька днів. Нерідко відбуваються летальні випадки в подібних ситуаціях.

Основні ознаки вживання

Можна виділити кілька очевидних ознак, які свідчать про вживання меткатинону:

 • Виникають сильні головні болі, усунути які можна тільки за допомогою вживання даного засобу.
 • Відбувається розширення зіниць очей.
 • Мова стає сплутаною, занадто швидкою.
 • Підвищується рівень збудженості в поведінці. Можуть виникати моменти з підвищеною агресивністю.

Які наслідки настають від вживання препарату?

Якщо вживати меткатинон, то поступово втрачається почуття відчуття часу. Людина може проспати кілька днів або зовсім не відпочивати протягом цього часу. Починають розвиватися серйозні побічні ефекти у вигляді деяких захворювань. Починає з’являтися тремор в кінцівках. Їх може навіть паралізувати згодом. Погіршується також пам’ять, свідомість стає хаотичним. Деградація особистості відбувається досить швидко. Можливі випадки раптового летального результату під час передозування.

Залежність фізичного типу

Через постійні прийоми виникає найсильніша фізична залежність. Задоволення від прийому є тільки ілюзією. Людина може переставати їсти і пити під час прийому препарату. Таким чином, багато фахівців порівнюють таку залежність з чимось тваринам. Людина поступово починає думати тільки про чергову дозу, без якої його фізичний стан погіршується в значній мірі.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Вплив на психіку

Від вживання препарату психіка страждає дуже сильно. Людина стає занадто балакучою, його самооцінка піднімається, причому без будь-яких об’єктивних причин. Також виникає прилив сил, який практично нічим не обмежується. Це обумовлено викидом в організм деяких гормонів. Стан може тривати протягом серйозного часового проміжку. Але, коли відповідні рецептори в організмі виснажаться, нейрони будуть працювати некоректно. Це може провокувати виникнення візуальних, слухових галюцинацій і ілюзій. Власні відчуття починають обманювати наркомана.

Чи можна кинути меткатинон самостійно?

Через вживання виникає сильна залежність, що робить самостійне позбавлення неймовірно складним. У домашніх умовах домогтися відповідного результату фактично неможливо. Людині потрібна професійна підтримка. Якщо він брав таблетки, потрібне ретельне промивання шлунка. Не варто використовувати сечогінні засоби, які можуть порушувати функціонування деяких внутрішніх органів. Тут немає місця для проведення експериментів, тому що здоров’я в такому стані дуже крихке. Самостійне лікування може викликати побічні ефекти і деякі ускладнення. З цієї причини воно стає можливим тільки за допомогою компетентних фахівців.

Лікування залежності і його особливості

Реабілітаційний центр в даній ситуації є оптимальним способом. Тільки в умовах сучасного медичного центру, який спеціалізується на такому форматі лікування, можна домогтися нормальних результатів. Система лікування передбачає поступове очищення організму, виведення звідти всіх токсинів і наркотичних речовин. Для цього зазвичай використовуються препарати, що дозволяють провести детоксикацію. Потім проводиться терапевтичне лікування і психологічна підтримка. Якщо все буде виконано правильно, в результаті можна буде позбутися від меткатіноновой залежності, пройти соціальну і психологічну реабілітацію.

Розрахувати вартість лікування