Наркотичні речовини на вулиці

Багато батьків задаються питанням, де ж їхні діти беруть наркотики, але відповідь досить проста – на вулиці

Вирушаючи «просто прогулятися» молоді люди, безцільно проводячи своє дозвілля, нерідко можуть зіткнутися з ситуаціями які можуть таїти в собі таку небезпеку як наркоманія.

Звичайно, вдома кожен батько намагається розповісти своєму чаду, що ж приховують у собі ті чи інші небезпеки, однак це зовсім не означає, що дитина в повній мірі захищена від згубного впливу зовнішніх факторів.

Розташований наш наркологічний центр в Києві і саме до нас нерідко звертаються схвильовані батьки, які не знають, як допомогти своїй оступившійся дитині. Тут варто зазначити, що фахівці відзначають, що настанови батьків досить рідко виступають в якості бар’єру, який не може подолати цікавість і бажання влитися в новий колектив.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Виходячи в новий світ, дитина починає шлях самоствердження і починає набувати свої практичні знання, які нерідко можуть стосуватися і забороненої сторони, де зібрані таємні пороки людини. Цікавість може зіграти поганий жарт і стати причиною біди під назвою «наркотики».

Батькам варто пам’ятати, що життя їхньої дитини складається не тільки з освіти або спортивних досягнень, але і захоплень, друзів і розваг. Якщо сконцентрувати свою увагу тільки на першій стороні, Ви ризикуєте втратити важливу сферу життя дитини, тим самим спустивши на самоплив розваги, ставши для дитини наглядачами від яких хочеться втекти.

За час функціонування нашого центру до нас не раз потрапляли молоді люди з благополучних сімей, спортсмени і навіть успішні фахівці. З цього можна зробити висновок, що успіхи або високе положення не може стати гарантією їх спокійного майбутнього.

Любіть своїх дітей і приділяйте належну увагу всім аспектам їхнього життя!

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Вершинін Дмитро

Психолог, фахівець в області інтервенції
Член напрямку “Міжнародної антинаркотичної асоціації”. “Я знаю, як допомогти наркоману і алкоголіку подолати бажання вживати”…