Наркотична залежність і її етапи

Слово «Наркоманія» знайоме кожному з нас і якщо Вас хвилює лікування наркозалежності (Київ) отже, Вас або Ваших близьких наздогнала це страшна проблема.

Чому ми вживаємо шкідливі наркотичні препарати?

Однозначної відповіді на це питання немає, так як причини у кожної людини свої. Наркотики, як і алкоголь, є прекрасним способом заглушити спогади про трагічні події, дозволяють відчути довгоочікувану свободу від кайданів обов’язків і проблем. Наркотики також по переконанню багатьох можуть допомогти випробувати нові відчуття.

Однак ціна цієї примарної свободи дуже висока, а платити її доводиться не тільки залежному, але і його близьким.

Формується залежність в кілька етапів.

Спочатку це психологічна необхідність, яка штовхає людину на часте вживання наркотику, яка доповнюється через деякий час і фізичною залежністю. Саме на першій стадії наркоман, здатний тільки замислюватися про повернення того приємного відчуття, яке дарує нова доза.

Поступово організм звикає, а отже і доза зростає. Кілька тижнів активного вживання наркотику призводить до важкої фізичної залежності, коли вже сам організм потребує дозі. Саме на цій стадії людина при зупинці вживання наркотиків починає відчувати ломку. Нестерпний біль у всьому тілі, блювота і депресія – неодмінні супроводжують 2-й етап залежності.

Останній 3-й етап характеризується деградацією особистості, а в організмі залежної людини відбуваються незворотні зміни. В кінцевому підсумку ці люди не відчуваючи бажаного ефекту значно перевищує дозу, що і стає причиною його смерті.

Не варто говорити, що кинути легко. Статистика говорить про зворотне. А якщо Вас наздогнала залежність, звертайтеся в центр реабілітації наркоманів (Київ) поки не стало надто пізно!

Розрахувати вартість лікування