Наркологічний диспансер

Наркотики люди вживають стільки, скільки існує світ.

У різних народів і в різні часи це були найрізноманітніші психотропні речовини, покликані відвести людину від реальності і занурити в світ ілюзій, дати можливість випробувати ейфорію і радість буття. Але в останнє десятиліття наркоманія набула загрозливих масштабів, ставши найпоширенішою хворобою в світі, до того ж вкрай важко сприятливій для лікування.

 

Погіршує стан речей і те, що від цієї хвороби страждає не тільки сам хворий, але і все його оточення. І, отже, наркоманію необхідно лікувати, причому в спеціальних установах під наглядом профільних фахівців, так як помилки в підходах до лікування можуть не тільки не надати позитивного результату, але і привести до загибелі пацієнта. Тому не варто сподіватися на знахарів та екстрасенсів. Для лікування наркоманії існує наркологічний диспансер, в якому працюють наркологи та психологи, психотерапевти і педагоги, які здатні натиснути комплексний вплив на захворювання.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Сьогодні все прекрасно інформовані, що наркоманія – це хвороба психоемоційного характеру.

Всі фізичні недуги – це лише наслідок і прояв хвороби. Для того щоб повністю позбавитися від наркотичної залежності, необхідно змінити свідомість залежного, виробити у нього категоричне неприйняття наркотиків і пробудити бажання вести абсолютно інше життя. А досягти цього можливо тільки в наркологічному диспансері, де крім медикаментозних засобів, проводиться психокорекція пацієнта і робота з його свідомістю. Разом з досвідченими психологами пацієнт занурюється в суть проблеми, знаходячи першопричину захворювання. Подальший аналіз дозволяє пацієнтові наочно побачити, на що перетворилося його життя, віддане наркотиків. Усвідомити, що він стоїть на краю прірви. Виникле після цього бажання втриматися, не зірватися в цю прірву, кардинально змінити свій життєвий шлях і є головною запорукою досягнення позитивного результату.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Вершинін Дмитро

Психолог, фахівець в області інтервенції
Член напрямку “Міжнародної антинаркотичної асоціації”. “Я знаю, як допомогти наркоману і алкоголіку подолати бажання вживати”…