Наркологічна клініка

Таке небезпечне хронічне захворювання психіки як хімічна залежність, вимагає особливого підходу до лікування. Безперечно, успіх в боротьбі з наркоманією залежить, перш за все, від хворого, але і умови лікування, і застосовувана програма реабілітації також дуже важливі. На жаль, застосовувані в державних лікувальних установах методи примусового прийому препаратів, а також загроза розголосу при постановці на диспансерний облік до сих пір є реаліями життя наркозалежних. Більш того, вони формують упередження проти будь-якого виду лікування наркоманії, що знижує шанси на одужання до мінімуму.

Приватна наркологічна клініка

Тим часом, при зверненні в приватну наркологічну клініку «12 кроків», будь-який пацієнт буде приємно здивований атмосферою доброзичливості, якою його зустрінуть. Тут процесу детоксикації передує ретельне обстеження на предмет протипоказань і грамотного відновлення здоров’я після вживання наркотиків, а процес реабілітації проходить в дружній атмосфері однодумців під чуйним керівництвом висококваліфікованих фахівців. При цьому головним принципом програми є добровільність лікування, і насильно тут реабілітанти утримуватися не будуть – замість примусу тут використовується потужна мотивація на одужання, тому більшість пацієнтів проходять курс лікування повністю. Крім того, в анонімній наркологічній клініці «12 кроків» лікування проводиться без розголосу, що дозволяє нашим пацієнтам не боятися за свою кар’єру і становище в суспільстві.

Анонімна наркологічна клініка

Програма реабілітації, застосовувана в центрах «12 кроків», вже дозволила тисячам людей перейти в стійку ремісію, і почати нове, повноцінне життя, вільне від наркотиків. Її особливістю, крім усього іншого, також є те, що випускникам програми надається підтримка і після закінчення реабілітації – у вигляді кураторства, психологічної підтримки, а також сприяння в працевлаштуванні. Таким чином, ми даємо реальний шанс на одужання кожному, хто звернеться до нас за допомогою!

Розрахувати вартість лікування