Наркологічна допомога

Чим наш центр наркологічної допомоги відрізняється від звичайного наркодиспансеру? Чому, якщо у вас виникли проблеми, вам слід звернутися саме до нас?

По-перше, ми надаємо наркологічну допомогу анонімно, що є важливою ланкою в прийнятті залежним рішення про проходження лікування. По-друге, надання наркологічної допомоги грунтується в нашому центрі на комплексному підході до лікування будь-якого виду залежності. Це означає, що ми не тільки виводимо з запою або знімаємо абстинентний синдром, полегшуючи тим самим фізичний стан організму, але і проводимо патогенетичне лікування, спрямоване на усунення причини виниклого захворювання, а також здійснюємо психокоррекцию особистості пацієнта. Тільки при такому підході можна гарантувати максимально ефективний результат.

Зупинимося докладніше на цих двох аспектах.

Наркологічна анонімна допомога

Дуже часто залежні люди, навіть усвідомивши всю тяжкість свого захворювання, уникають звертатися за лікарською допомогою, боячись подальшого розголосу. Поки вони привселюдно не заявлять – «так, я – наркоман» або алкоголік, у них залишається ілюзія, що оточуючі не знають про їхні проблеми. Хіба що тільки найближчі. Але близькі зрозуміють, а от чужі засудять. І не тільки засудять. Кому не знайомі випадки, коли людину відмовлялися брати на роботу тільки через те, що колись він лікувався від наркоманії або алкоголізму? Тому наркологічна анонімна допомога – це єдиний вихід із ситуації. У нашому центрі ми дотримуємося повної конфіденційності і ніколи не передаємо відомості про наших пацієнтів третім особам.

Центр наркологічної допомоги

Що стосується комплексного підходу до лікування, то вченими всіх країн давно доведено, що наркоманія і алкоголізм – хвороби, в першу чергу, психологічні, а всі фізичні недуги – це вже наслідки прояву хвороби. Тому і лікувати треба не наслідки, а причину. Наша основна задача – усунути патологічний потяг до алкоголю або наркотиків, садячий глибоко в підсвідомості залежного. І для цього з ним повинен працювати професійний психолог, який має великий досвід роботи в даній сфері. Саме такі фахівці і трудяться в нашому центрі. Індивідуально підібрані методи психотерапії дозволяють нам надавати допомогу пацієнтам на будь-якій стадії захворювання і отримувати максимальний ефект від проходження курсу в нашому центрі. Результативність наших методів наочно доводять тисячі вилікувашихся залежних, назавжди розпрощавшихся зі своєю згубною залежністю.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів