Лікування наркоманії в Мерефі

Пройти повноцінне та ефективне лікування наркоманії тепер можна у Всеукраїнському Інституті залежностей. Фахівці цієї профільної установи надають повний комплекс послуг, починаючи від зняття ломки і закінчуючи соціальною адаптацією колишніх наркозалежних.

Принципи лікування наркоманії

Грамотне лікування наркоманії – це не просто детоксикація і купірування ознак абстинентного синдрому. Наркозалежний чоловік обов’язково потребує медичної допомоги і очищення організму. Зняття ломки – це тільки перший етап, початок шляху до одужання, повернення до здорового і тверезого життя.

Інститут залежностей надає своїм пацієнтам якісну і грамотну медичну допомогу, як в клініці, так і в домашніх умовах. Проводиться медикаментозна детоксикація: організм очищається від токсинів і залишків наркотичних речовин, знімаються гострі симптоми абстинентного синдрому.

Після попередньої діагностики для кожного пацієнта розробляється терапевтичний курс, спрямований на боротьбу з супутніми захворюваннями, наслідками і ускладненнями наркоманії. Дієтотерапії, заняття в спортзалі, потіння в сауні, прийом вітамінно-мінеральних комплексів, сорбентів і імуномодуляторів благотворно позначається на фізичному стані пацієнта, нормалізують його стан, функціонування органів і систем.

Крім того, лікування наркоманії направлено на психологічну реабілітацію пацієнтів. Оскільки навіть після детоксикації людина знову і знову буде відчувати нестерпне бажання прийняти чергову дозу наркотику. Справитися з цим допоможе тільки грамотна психологічна корекція, що включає в себе передові психотерапевтичні методики.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Основне завдання фахівців полягає в тому, щоб допомогти людині усвідомити свою проблему і повірити, що він здатний подолати її. Велике значення має наповнення життя пацієнта новими фарбами, захопленнями, знайомствами, так як часто люди починають застосовувати наркотики, щоб заглушити внутрішню порожнечу, випробувати яскраві емоції, випробувати відчуття ейфорії. Фахівці реабілітаційного центру допомагають своїм підопічним відкрити нові, безпечні способи насолоди життям.

Переваги лікування наркоманії в клініці

Інститут залежностей надає деякі послуги і на дому, але все ж радить віддавати перевагу госпіталізації. Лікування наркоманії в центрі характеризується наявністю безперечних переваг:

  1. Занурення в здорове терапевтичне співтовариство, набуття нових друзів-однодумців.
  2. Ізоляція від звичного оточення, що провокує людину до вживання наркотиків.
  3. Зміна обстановки і знаходження в комфортних умовах, що дозволяють повністю зосередитися на своєму здоров’ї і процесі боротьби із згубною залежністю.
  4. Цілодобова допомога і підтримка психологів і медичних фахівців.
  5. Відсутність спокус і ризиків придбання і вживання наркотику.
  6. Комплексна терапія, спрямована на усунення всіх супутніх захворювань, оздоровлення всього організму.
  7. Розкриття особистісного потенціалу, творчих здібностей.
  8. Отримання нових знань і навичок.
  9. Робота з родичами хворого.

Повноцінна реабілітація наркозалежних людей включає в себе не тільки очищення організму, але і корекцію особистості, його поведінкової моделі і духовного зростання, зміну життєвих пріоритетів.

Лікування наркоманії в Мерефі

Соціальна адаптація при лікуванні наркоманії

Соціальна адаптація – важливий етап в боротьбі з хворобою. Після виписки з клініки людина повертається в звичне середовище, позбавляється підтримки, стикається з різними побутовими проблемами і спокусами. У такій ситуації ймовірність рецидиву велика. Тому фахівці центру не залишають своїх підопічних навіть поле завершення основного лікувального курсу.

Випускники можуть розраховувати на допомогу психологів і соціальних працівників, продовжують відвідувати групи взаємодопомоги. Також можлива допомога в працевлаштуванні, здобутті освіти, підвищенні кваліфікації або перепрофілізації.

Розрахувати вартість лікування