Лікування наркоманії в Люботині

Де можна пройти комплексне і анонімне лікування наркомани, без постановки на облік і за доступною ціною? Свою допомогу в подоланні цього небезпечного захворювання пропонує місцеве відділення Всеукраїнського Інституту залежностей, що має прекрасну репутацію і численні позитивні відгуки.

Медична допомога при лікуванні наркоманії

Лікування наркоманії завжди починається з надання пацієнту кваліфікованої медичної допомоги, спрямованої на усунення хімічної залежності. Часто на практиці бувають випадки, що вимагають екстреного втручання лікарів. Центр пропонує швидке зняття ломки і в домашніх умовах, в будь-який час доби.

Дана процедура, яка представляє собою детоксикацію за допомогою спеціальних очищувальних крапельниць і сорбентів, усуває симптоми абстиненції, нормалізує психічний і фізичний стан пацієнта, що особливо важливо при передозуванні, сильному отруєнні, психічних розладах, галюцинаціях.

Навіть при відсутності гостро виражених проявів терапія починається з оцінки стану хворого, попередньої діагностики та надання медичної допомоги.

Детоксикація здійснюється медикаментозними методами. При цьому використовуються найбільш дієві, якісні, інноваційні препарати. Всі ліки, їх дозування підбираються для кожного пацієнта індивідуально, з урахуванням особливостей його стану, присутньої симптоматики, результатів діагностики. Процедура проходить під наглядом медиків, тому повністю безпечна.

На подальшому етапі здоров’я реабілітантів відновлюється за допомогою спеціально розробленої дієти (з включенням мінеральних комплексів, фруктів), спортивних тренувань, вітамінотерапії, прийому сорбентів.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Психологічна допомога при лікуванні наркоманії

Лікування наркоманії Інституті залежностей, в першу чергу, направлена на психологічну реабілітацію і соціальну адаптацію пацієнтів. Тільки таким чином можна домогтися стабільних позитивних результатів і уникнути рецидивів.

Спочатку психологи працюють з пацієнтом індивідуально, з метою визначення його темпераменту, схильності до розвитку залежності, виявленні можливих причин і методів їх усунення. На перших етапах терапії важливо, щоб людина сама визнала наявність залежності, вийшовши зі стадії заперечення, і усвідомила необхідність лікування, сформувала правильні мотивації.

Після проведеної терапії реабілітанти займаються в групах взаємодопомоги, де знаходять необхідну підтримку, віру у власні сили, затверджуються в своїх мотиваціях, вчаться планувати нове життя.

Проводяться в реабілітаційному центрі сеанси сімейного системного психоаналізу, оскільки від відносин з близькими людьми багато в чому залежить, наскільки успішним буде лікування наркоманії і тривалість ремісії. У більшості випадків родичі наркомана не знають, як правильно вести себе, і потребують допомоги, лікуванні співзалежності.

Заняття творчістю, трудотерапія і арт-терапія допомагають розкрити незнані раніше здатності і особистісний потенціал, придбати нові корисні знання і навички.

На стадії ресоціалізації, коли людина вже повертається в соціум, йому також надається психологічна підтримка і терапевтичний супровід. Реабілітаційного центру можуть розраховувати на допомогу в отриманні освіти, підвищення рівня кваліфікації, перепрофілізації, влаштуванні на хорошу роботу, вирішенні побутових проблем.

Лікування наркоманії в Люботині

Додаткові послуги

Центр залежностей пропонує пацієнтам додаткові види послуг, спрямовані на лікування наркотичної залежності:

  1. Виклик фахівців додому.
  2. Зняття ломки.
  3. Психологічну реабілітацію.
  4. Допомога в соціальній адаптації.
  5. Примусове лікування наркозалежності за допомогою методу інтервенції.
  6. Безкоштовні консультації наркозалежним та його родичам.

Наркоманія прогресує дуже швидко, тому краще не втрачати часу, а відразу ж дзвонити в Інститут залежностей за професійною допомогою.

Розрахувати вартість лікування