Лікування наркоманії в Чугуєві

Комплексне лікування наркоманії, з подальшою соціальною реабілітацією і терапевтичним супроводом пропонує пройти Український Центр Лікування Залежності. Індивідуальний підхід, комплексна унікальна програма і повноцінний комплекс послуг – основні переваги даного спеціалізованого лікувального закладу.

Перша допомога і проведення екстреної детоксикації

Успішне лікування наркоманії неможливо, коли пацієнт перебуває в неадекватному стані наркотичного сп’яніння, поводиться агресивно і категорично відмовляється від допомоги. Сильна інтоксикації або гостро виражений абстинентний синдром несуть потенційну загрозу життю і здоров’ю пацієнта та оточуючих його людей.

Зняття ломки проводиться в домашніх умовах, в будь-який час доби. Для виклику нарколога на дім достатньо зателефонувати за контактним номером телефону місцевої філії.

Екстрена детоксикація проводиться за допомогою спеціальних препаратів, сорбентів і очищаючих крапельниць, які дозволяють стабілізувати стан хворого, усунути болісні симптоми абстиненції. Однак зняття ломки – це тільки перший крок на шляху до одужання. Для повноцінного лікування наркозалежному потрібен повний терапевтичний курс, спрямований на фізичну і психологічну реабілітацію.

Тому з наркозалежним та членами його сім’ї проводяться мотивуючі бесіди, надаються безкоштовні професійні консультації. Основне завдання фахівця – це допомогти пацієнтові усвідомити всю серйозність своєї проблеми, визнати наявність залежності і добровільно погодитися протий лікування наркоманії в реабілітаційному центрі.

Лікування наркоманії в Чугуєві

Як проходить курс лікування наркоманії?

Інститут залежностей пропонує лікування наркоманії в умовах госпіталізації, оскільки саме така система підвищує ймовірність успішного одужання на 95%.

Спочатку фахівці проводять попередню діагностику і комплексну детоксикацію з використанням ефективних, передових і безпечних препаратів. Навіть після того, як фізична тяга зникне, через деякий час без психологічної реабілітації людина може знову повернуться до вживання, оскільки наркоманія є психосоматичним захворюванням.

Багато факторів впливає на залежну людину, особливо його оточення. Госпіталізація дозволить помістити хворого в здорове терапевтичне співтовариство. Захистити від несприятливих зовнішніх чинників, отримати підтримку від лікарів і нових друзів-однодумців. Зміна обстановки також йде на користь, дозволяючи повністю сконцентруватися на боротьбі із захворюванням. Ризики придбання і вживання наркотичних речовин в центрі повністю виключені.

При цьому пацієнти та їхні родичі можуть бути спокійні за безпеку інформації, оскільки Інститут залежностей гарантує пацієнтові сувору анонімність, нерозголошення особистих даних, індивідуальний підхід, шанобливе ставлення і комфортні умови проживання, що нагадують скоріше не клініку, а затишний заміський котедж.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Програма лікування розділена на кілька етапів:

  1. Усунення фізичної залежності шляхом детоксикації (медикаментозної і біологічної).
  2. Психологічна реабілітація – індивідуальна робота з психологом, сеанси сімейної психотерапії, заняття в групах взаємодопомоги.
  3. Соціальна реабілітація – придбання нових корисних навичок, розвиток особистісних і творчих здібностей, допомога в постановці нових цілей.

Поступово людина вчиться жити, радіти життю, вирішувати проблеми, не шукаючи порятунку в наркотичному полоні, і відкриває перед собою нові горизонти. Після виписки реабілітантами надається терапевтичний супровід і допомогу у вирішенні соціальних проблем, пов’язаних з житлом, працевлаштуванням, відновленням сімейних відносин.

Дізнатися вартість лікування, викликати фахівця додому, отримати безкоштовну консультацію, можна зателефонувавши в реабілітаційний центр, або скористатися формою зворотного зв’язку на сайті клініки.

Розрахувати вартість лікування