Лікування наркоманії в Новій Каховці

Де пройти анонімне і доступне лікування наркоманії? Якщо вам або членам вашої сім’ї потрібна професійна допомога, ідеальним рішенням стане звернення до Всеукраїнського Інститут залежностей, що надає повний комплекс послуг, спрямованих на боротьбу з наркоманією, починаючи від зняття ломки і закінчуючи ресоціалізацією колишніх наркозалежних.

Основні стадії і етапи в лікуванні наркоманії

Якщо людина перебуває в украй важкому фізичному стані, обумовленому абстиненцією, інтоксикацією, передозуванням, то йому необхідна термінова медична допомога. Зняття ломки в – одна з найбільш затребуваних послуг Інституту залежностей, яка надається в домашніх умовах, в будь-який час доби.

Лікування проводиться за допомогою постановки очисних крапельниць, що дозволяють швидко очистити організм від токсинів і хімічних опіатів. Часто це єдиний спосіб зберегти життя наркозалежної людини і уникнути несприятливих наслідків.

Наступний етап – детоксикація. Повноцінна програма ДЕТОКС включає в себе як медикаментозні методи, так і біологічні, у вигляді потіння в сауні, вітамінотерапії, прийому сорбентів, спортивних тренувань і дієтотерапії.

Після того, як детоксикація буде успішно завершена і стан хворого стабілізується, психіка стане більш стабільною, а свідомість ясною, починається основне лікування наркоманії з упором на психологічну реабілітацію.

Оскільки терапевтичний курс проходить в умовах госпіталізації, то для пацієнтів створюються комфортні умови (затишні кімнати, домашня обстановка), забезпечується фізичний спокій, правильне здорове харчування, ізоляція від псевдо-друзів. Весь цей час з пацієнтом і членами його сім’ї працюють психологи, психотерапевти, які допомагають сформувати нові мотивації і знайти щире, усвідомлене бажання позбавитися від наркотичної залежності.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі передбачає застосування таких методів, як системний сімейний психоаналіз, гештальт-терапію, заняття в групах взаємодопомоги, когнітивно-поведінкова терапія.

Успішна психокорекція допомагає пацієнтові повністю змінити ставлення до життя, правильно розставити пріоритети, навчитися вирішувати проблеми і отримувати задоволення без штучних хімічних допінгів, самостійно пригнічувати виникаючу тягу до вживання наркотиків. Саме таким способом усувається психологічна залежність – основний етап терапевтичного курсу.

Наступна стадія – соціальна реабілітація. Даний етап є завершальним і починається тоді, коли пацієнт уже тривалий час перебуває в стані тверезості і хімічної чистоти.

Мета соціальної реабілітації – відновлення втрачених особистісних якостей і міжособистісних відносин, корекція моделі поведінки, відновлення навичок взаємодії з соціумом. На даній стадії застосовуються методи працетерапії та арт-терапії, когнітивно-поведінкова терапія. Велика увага приділяється роботі з членами сім’ї реабілітанта, оскільки від їх поведінки і спілкування з колишнім наркозалежним багато в чому залежить успішність лікування і профілактика можливих рецидивів.

Також з реабілітантами займаються соціальні працівники, волонтери, для них проводяться різні заходи, що сприяють духовному зростанню, особистісному розвитку, розкриття внутрішнього потенціалу.

Лікування наркоманії в Новій Каховці

Що таке ресоціалізація і для чого вона потрібна?

Ресоціалізація є терапевтичний супровід реабілітанта після того, як лікування наркоманії завершилося, і він повернувся у звичне середовище. Програма ресоціалізації включає в себе піврічний терапевтичний супровід випускника, надання йому психологічної та соціальної допомоги, підтримки, сприяння у вирішенні проблем – отримання освіти, підвищення кваліфікації, пристрій на роботу.

Основна мета ресоціалізації – швидка і комфортна адаптація колишню наркозалежну людину в суспільстві і профілактика можливих зривів.

Розрахувати вартість лікування