Лікування наркоманії в Каховці

Лікування наркоманії часто стає серйозною проблемою, особливо в не великих містах. Обумовлено це відсутністю наркодиспансерів, дефіцитом кваліфікованих медиків і психотерапевтів. Тепер отримати необхідне профільне лікування наркоманії може кожен, хто потребує, просто звернувшись в місцеве відділення Всеукраїнського Інституту залежностей.

Як знімається ломка при наркоманії?

Наркотична ломка – болісний стан, знайоме кожній наркозалежній людині. При відсутності чергової дози хімічного допінгу людина відчуває сильні болі, нудоту, блювоту, судомний синдром, лихоманку. Її поведінка стає неадекватною, дратівливою, агресивною.

Справитися з таким станом своїми силами практично неможливо, це небезпечно, оскільки можна завдати серйозної шкоди здоров’ю хворого або спровокувати його на заподіяння шкоди іншим людям. За допомогою краще звертатися до професіоналів, розуміючим, як провести зняття ломки максимально швидко, безпечно і безболісно.

Екстрена детоксикація в домашніх умовах проводиться співробітниками центру при гострих проявах абстинентного синдрому, отруєнні, передозуванні наркотичних речовин.

Екстрена допомога необхідна при прояві у наркозалежного тривожних симптомів:

  • скруті дихання;
  • порушенні серцевого ритму;
  • непритомних станах;
  • галюцинаціях;
  • лихоманці;
  • виражених больових синдромах;
  • агресивній, неадекватній поведінці.

Ефективне зняття ломки в Каховці очисними крапельницями і сорбентами дозволяє купірувати небезпечні клінічні ознаки, нормалізує стану людини, іноді така процедура рятує життя.

Лікування наркоманії в Каховці

Лікування наркоманії в центрі: методики, підходи

В Інституті лікування наркоманії пропонується виключно комплексне, з акцентуванням на психологічну підтримку та соціальну реабілітацію. Надається пацієнтам і кваліфікована медична допомога.

На початкових етапах терапії фахівці використовують заходи:

  1. Попередня діагностика (дає можливість не тільки зрозуміти, скільки часу і які речовини вживає людина, але і оцінити стан її здоров’я, психіки, нервової системи, виявити можливу психологічну залежність).
  2. Комплексна медикаментозна детоксикація – дозволяє очистити організм пацієнта, вивести з нього залишки наркотичних речовин, поліпшити загальний стан і тимчасово усунути фізичну тягу до штучних допінгів.

Подальше лікування наркоманії носить психологічний характер. З пацієнтом проводяться індивідуальні та сімейні консультації, що надає можливість сформувати інший світогляд, знайти основні причини виникнення залежності і способи їх усунення.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

У клініці до кожного пацієнта підбирається індивідуальний підхід, для цих цілей можуть використовуватися елементи спеціальних психотерапевтичних методів (трудо- і арт-терапії, когнітивно-поведінкової терапії, гештальт-методики).

В обов’язковому порядку всі реабілітанти відвідують заняття в групах взаємодопомоги, працюють по Мінесотський програмі «12 кроків». Це важливий етап лікування, який дозволяє сформувати у наркозалежного правильні мотивації, він може розраховувати на підтримку рідних і колишніх наркоманів, з ними обмінятися досвідом, знайти нових друзів.

Коли психологічна залежність від наркотику буде усунена, реабілітанта починають готувати до виходу в соціум. Для цього проводиться корекція поведінкової моделі, різні зустрічі, семінари і тренінги, заняття творчістю, спортом.

Всі ці заходи, помножені на допомогу професійних психологів, допомагають людині відновити втрачені якості особистості та міжособистісні взаємини, знову навчити взаємодіяти з іншими людьми. Багато випускників центру після закінчення терапії в корені змінили своє життя, професію і сферу діяльності, домагаючись величезних успіхів.

Всеукраїнський Центр Лікування Залежності піклується про анонімність лікування, пацієнтів не ставлять на облік.

Розрахувати вартість лікування