Лікування ігрової залежності в Миколаєві

Якщо ви або хтось із ваших близьких зіткнувся з такою проблемою, як ігроманія, то, не втрачаючи часу, звертайтеся за допомогою до миколаївської філії «Українського Центру Лікування Залежності». Фахівці за допомогою самих інноваційних методик допоможуть перемогти залежність, почати повноцінне, яскраве та здорове життя. Конфіденційність та індивідуальний підхід гарантовано кожному пацієнтові.

Як развивається залежність?

Не всі люди розуміють, чому ігроманія вимагає обов’язкового лікування. Хоча дане захворювання і не відноситься до числа хімічних залежностей, наслідки його не менш небезпечні, ніж ускладнення наркоманії або алкоголізму. Непомітно для себе пацієнт все більше часу проводить у грі, втрачає цікавість до навколишнього світу.

Поступово у людини починають виникати сімейні та фінансові проблеми, вона перестає спілкуватися з друзями, втрачає роботу та джерело доходу. Ігроманія згубно впливає на психіку та нервову систему, провокуючи розвиток безсоння, депресії, суїцидальних станів. Часто, бажаючи зняти стрес, геймери починають захоплюватися і хімічними допінгом. Тому важливо звертатися за допомогою при перших же ознаках ігроманії.

Симптоми та наслідки ігроманії

До основних ознак ігроманії відносяться:

 • замкнутість, занурення у внутрішній світ;
 • знурення до іншої реальність, втрата цікавості до сім’ї, друзів, роботи, навчання, хобі;
 • постійне відчуття самотності;
 • великі фінансові витрати, що йдуть на гру;
 • агресивна поведінка при відмові від улюбленого заняття;
 • дратівливість, нервозність;
 • поява сімейних проблем, боргів, труднощів із роботою, навчанням;
 • відчуття порожнечі, що виникає поза грою.

Вмовити ігромана лікуватися – важке завдання, яке краще довірити професіоналам. За допомогою методу інтервенції фахівці допоможуть геймеру сформувати правильні мотивації та погодитися на проходження реабілітації.

Розпорядок дня наших пацієнтів

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Особливості лікування ігроманії

Ігроманія вимагає комплексного лікування у стаціонарних умовах. Пацієнту необхідна ізоляція, цілодобова психологічна підтримка з боку фахівців, здорове терапевтичне співтовариство. Тільки таким чином можна уникнути зриву, досягти стабільної ремісії та повного одужання.

Ефективне лікування ігроманії носить поетапний характер. Програма реабілітації складається із:

 1. Проведення тестування, визначення стадії захворювання, постановки діагнозу.
 2. Розробки схеми лікування з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.
 3. Усунення характерної симптоматики, стабілізації фізичного та психоемоційного стану.
 4. Психологічної корекції.
 5. Ресоціалізації.

На самому початку пацієнт отримує медикаментозне лікування. Транквілізатори, антидепресанти, снодійні допомагають поліпшити сон і настрій, відновити нервову систему хворого. Основний же акцент робиться на психологічній корекції. На початкових етапах велика увага приділяється виведенню пацієнта зі стадії заперечення, формуванню правильних мотивацій.

У ході терапевтичного курсу реабілітанти займаються з психологом індивідуально, відвідують заняття в групах взаємодопомоги та сеанси сімейної психотерапії. Хороші результати в боротьбі з ігроманією дають арт-терапія, аутотренінги, елементи когнітивно-поведінкової терапії.

Після завершення основного лікування реабілітанти проходять курс соціальної адаптації, необхідної для відновлення втрачених якості особистості, навичок, міжособистісних зв’язків. На цьому етапі фахівці допомагають своїм підопічним отримати контроль над власними бажаннями, визначитися з подальшими цілями та планами на життя. Ресоціалізація дуже важлива для закріплення досягнутих результатів і профілактики рецидиву.

Співробітники центру дотримуються таких базових принципів, як гарантія конфіденційності, індивідуальний підведення, супровід пацієнта. Для успішного подолання залежності методи психотерапії комбінуються з медикаментозним лікуванням. Отримати більше інформації про лікування ігроманії можна на сайті клініки або зателефонувавши до «Український Центр Лікування Залежності» в місті Миколаєві.

Розрахувати вартість лікування