Метод Довженка при наркоманії в Запоріжжі

Пройти анонімне кодування від наркотиків у Запоріжжі за доступною, демократичною ціною пропонує «Український центр лікування Залежності». Дана методика була розроблена ще в 80-х роках минулого століття і заслужила безліч позитивних відгуків як від фахівців, так і від пацієнтів.

Особливості лікування наркоманії: кодування за методом Довженка

Кодування за методом Довженка є психотерапевтичною процедурою з елементами гіпнозу. Терапевтичний ефект досягається завдяки впровадженню у підсвідомість пацієнта певних налаштувань, що викликають страх, відразу, неприйняття штучних допінгів. При цьому пацієнт знаходиться в свідомості, але йому нав’язується думка про те, що якщо він прийме чергову дозу наркотиків, то станеться щось жахливе, часто не має прямого зв’язку з наркотичною залежністю.

Особливості лікування наркоманії: кодування за методом Довженка

Кодування за методом Довженка допомагає подолати психологічну залежність від наркотичних речовин, у значній мірі підвищує ефективність психотерапії та інших методів лікування наркоманії. Статистика показує, що позитивні результати досягаються незалежно від стадії розвитку патологічного процесу та характеру вживаних людиною штучних допінгів.

Умови для ефективного кодування від наркотиків за методом Довженка

Фахівці відзначають, що психотерапевтичне кодування підходить не кожному пацієнтові. Тому рекомендується не займатися самолікуванням, а пройти попереднє обстеження, що включає в себе і психологічне тестування, на підставі результатів якого співробітники реабілітаційного центру запропонують методи боротьби з наркотичною залежністю, які будуть найбільш ефективні для конкретної людини.

Для того щоб кодування принесло позитивні й тривалі результати, важливо дотримуватися таких умов:

  1. Пацієнт повинен бути згоден на проведення процедури. Примусове лікування наркоманії будь-якими способами, за винятком методу інтервенції (проведення мотивуючих бесід), заборонено в принципі. Однак, навіть якщо під тиском з боку родичів змусити людину прийти на сеанс, кодування не дасть ніякого ефекту.
  2. Поєднання з медикаментозною терапією. Кодування за методом Довженка не позбавить пацієнта від наркотичної ломки, який змушує його шукати нову дозу штучних допінгів. Будь-яке грамотне лікування наркоманії починається з детоксикації організму, проведення антидотної терапії. Після того, як буде усунена фізіологічна залежність від наркотиків, симптоми абстинентного синдрому, можна переходити до психотерапевтичної корекції.
  3. Пацієнт повинен перебувати в стані тверезості. Процедура не проводиться у людей, які перебувають в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Утримуватися від вживання спиртних напоїв, хімічних речовин, що змінюють свідомість, потрібно від 3 до 10 діб перед сеансом.
  4. Хворий повинен мати щире бажання подолати наркотичну залежність, усвідомлювати, для чого йому це потрібно. Якщо ж людина заперечує сам факт наявності проблеми або не хоче лікуватися, то в першу чергу фахівець працює з його мотиваціями. Досвідченому психологу вдається знайти правильні слова, аргументи, щоб допомогти хворому вийти зі стадії заперечення, зрозуміти, наскільки руйнівним наркотики діють на його життя, і усвідомлено вирішити позбутися від патологічної залежності.
  5. Велике значення має також професіоналізм фахівця, який проводить кодування. Перед проведенням сеансу рекомендується дізнатися більше про досвід, кваліфікацію, освіту лікаря, ознайомитися з відгуками вже побувавших у нього пацієнтів.
  6. Багато в чому ступінь ефективності кодування від наркотиків за методом Довженка залежить від контакту між фахівцем і пацієнтом. Людина повинна довіряти лікарю, не закриватися від нього. Тому процедура проходить у кілька етапів. Спочатку фахівець знайомиться з пацієнтом, оцінює його стан, вмотивованість, сугестивність. Потім проводить індивідуальне або групове заняття, спрямоване на надання широкої інформації про даному способі лікування, формування позитивного настрою і правильних мотивацій. На наступному ж етапі проводиться безпосередньо сам сеанс кодування.

Метод Довженка при наркоманії в Запоріжжі

Дотримання цих простих принципів значно підвищує результативність кодування і сприяє досягненню тривалої стабільної ремісії. Дізнатися більше про кодування від наркотиків за методом Довженка, записатися на прийом можна зателефонувавши в запорізький філіал клініки «Український Центр Лікування Залежності».

Питання що часто задаються

Чи можна повністю вилікуватися від наркотичної залежності шляхом кодування за методом Довженка?

Наркоманія - захворювання, що викликає як фізичну, так і психологічну залежність. Хвороба вимагає комплексного лікування, що включає в себе медикаментозну допомогу, кодування, психологічну та соціальну реабілітацію. Кодування за методом Довженка - лише один з елементів повного терапевтичного курсу, необхідного для лікування від наркотичної залежності.

Наскільки тривалі результати дає кодування від наркотиків за методом Довженка?

Тривалість ремісії - суто індивідуальне питання, обумовлене такими факторами, як ступінь сугестивності та рівень мотивацій хворого, стаж наркотичної залежності, характер вживаних штучних допінгів, оточення і спосіб життя. Згідно зі статистикою, ремісія триває протягом 5 років. Однак для закріплення результатів настійно рекомендується пройти повний курс психологічної реабілітації.

Розкажіть, будь ласка, як проходить сеанс кодування?

Кодування від наркотиків за методом Довженка - абсолютно безпечна процедура, що не викликає будь-яких дискомфортних відчуттів. Сеанс може проходити як індивідуально, так і колективно. Під час процедури пацієнт вводиться в змінений стан свідомості, після чого впроваджується ряд налаштувань, які формують стійку неприязнь до наркотичних речовин. Середня тривалість сеансу кодування займає не більше однієї години.

Чи існують якісь обмеження для лікування наркоманії за допомогою методу Довженка?

Процедура показана виключно повнолітнім людям, котрі перебувають у тверезому стані. Кодування від наркотиків за методом Довженка протипоказано людям із шизофренією, на тяжкі психічні розлади, онкологічними захворюваннями, патологіями серцево-судинного характеру. Остаточне рішення про доцільність застосування даного методу лікування наркоманії приймається фахівцем в індивідуальному порядку з урахуванням всіх особливостей конкретного клінічного випадку.
Розрахувати вартість лікування