Лікування алкоголізму в Мерефі

Алкоголізм невиліковний – ще недавно така думка була поширена, в тому числі і серед самих алкозалежних. Люди вважали, що якщо припинити самостійно не виходить, можна пустити процес на самоплив. Рано чи пізно і його сім’я переставала боротися і опускала руки.

Але такий підхід до хвороби небезпечний, алкоголік починає відчувати себе приреченим, часто йде в запої, не бачить виходу і не знає, де отримати допомогу.

Сьогодні існує рішення проблеми – лікування алкоголізму в Мерефі в Всеукраїнському інституті залежності. Тут пропонують ефективну реабілітацію, що дозволяє не тільки вивести токсини (детоксикацію) з організму і усунути похмільний синдром, а повністю позбутися від тяги і повернутися до нормального, повноцінного життя.

Допомога 24 години на добу

Фахівці інституту знають, наскільки сім’ям алкоголіка доводиться важко. І справа не тільки в його асоціальній поведінці і небезпечних ситуаціях, які виникають через алкогольниі пари. Перш за все, родичі стикаються з тим, що залежний не усвідомлює свого стану і не визнає той факт, що йому потрібне лікування від алкогольної залежності.

Крім того, запої призводять до розвитку алкогольного делірію, стану, що супроводжується галюцинаціями, психозом, порушенням свідомості. І без лікарського усунення білої гарячки хворий може загинути.

Щоб допомога була своєчасною, лікарі інституту залежності пропонують ряд послуг:

  • Цілодобове консультування по телефону;
  • Виклик нарколога на дім – лікар виїжджає на дім до пацієнта в будь-який час доби надає екстрену допомогу, сприяє інтервенції залежного, проводить медикаментозні процедури, в тому числі зняття білої гарячки і похмілля;
  • Надання психологічної підтримки не тільки залежним, а й родичам;
  • Лікування і реабілітація алкогольної залежності в умовах стаціонару;
  • Кодування від наркотиків – методика, що дає швидкий, але нестійкий результат.

Лікування алкоголізму в інституті залежності проводиться анонімно. Завдяки цьому хворому і його родині вдається уникнути багатьох неприємних ситуацій.

Лікування алкоголізму в Мерефі

Ефективна реабілітація – запорука успішного лікування

Виведення із запою в Мерефі, усунення похмільного синдрому або алкогольного делірію можливо в будь-якому наркологічному диспансері. Але така терапія забезпечує лише поліпшення фізичного стану алкоголіка і ніяк не впливає на психологічну залежність.

Тому фахівці центру використовують комплексний підхід до лікування алкоголізму:

  • Пацієнт проходить діагностику і консультацію нарколога;
  • На основі отриманих результатів призначається детоксикація – медикаментозні процедури, які виводять з організму отрути і токсини;
  • Якщо потрібно, фахівець проводить заходи зі зняття алкогольного делірію;
  • Після виведення з запою і усунення похмілля в Мерефі хворому призначають відновне лікування, поліпшуюче загальне здоров’я;
  • Завершальний етап, який входить в комплексне анонімне лікування алкоголізму – надання всебічної психологічної допомоги; пацієнти відвідують індивідуальні та колективні консультації, зустрічі, заняття; з залежними працюють фахівці з арт-, гештальт, трудотерапії.

Терапія починається з поліпшення фізичного стану залежного, а завершується нормалізацією його психоемоційної сфери. Психологи допомагають залежному визнати, що він хворий, налаштовують на позитивний лад і нагадують про реальні цінності, які через пияцтво втрачаються.

Особлива увага приділяється сімейним відносинам залежного. Важливо, щоб людина не втрачав зв’язок з близькими, відчував підтримку рідних і друзів, знав, що в нього вірять і чекають. Це стимулює, викликає бажання вилікуватися.

Лікування алкоголізму в Мерефі в Всеукраїнському інституті залежності – складний процес, протягом якого пацієнт повинен перебувати в стінах установи. Шлях непростий, але пройшовши його, людина отримує шанс на повне позбавлення від згубної тяги. Багатьом пацієнтам інституту вдалося довести – алкоголізм виліковний, головне, звернутися за професійною допомогою.

Розрахувати вартість лікування