Медсестринські послуги в домашніх умовах

Якщо ваша близька людина захворіла, їй потрібна увага та грамотна допомога. На жаль, у більшості сучасних людей не вистачає ні часу, ні навичок, щоб забезпечити родичу необхідний догляд. У такому випадку можна звернутися в медичний центр «Медсестра» й запросити кваліфікованого фахівця додому.

Коли необхідна допомога?

Медсестринські послуги в домашніх умовах

Медсестринська допомога вдома – просто незамінна послуга в таких ситуаціях:

  • Відновлення після хірургічних втручань, травматичних ушкоджень. Якщо пацієнт проходить реабілітацію вдома, а рухова активність йому вкрай не рекомендується.
  • Параліч, інвалідність, порушення рухової функції, що затруднюють транспортування хворого в клініку.
  • Відсутність у людини бажання і сил регулярно відвідувати лікарню і стояти в чергах, щоб отримати медичну допомогу.
  • Важкий стан хворого (після перенесених інфарктів, інсультів, при онкологічних процесах, системних захворюваннях, що протікають у складній формі).
  • Похилий вік пацієнта.

Виклик медсестри додому стане відмінним рішенням для сімей з маленькими дітьми, зайнятих людей, які не мають часу і бажання їздити в лікарню, чекати своєї черги. Крім того, допомога вдома може знадобитися і в несподіваних ситуаціях (інтоксикація, отримання травми), коли хворому потрібні певні процедури, але складно дістатися до клініки через важкої фізичної стану.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Як знайти відповідальну та хорошу медсестру?

Як показує практика, пошук кваліфікованої, досвідченої медсестри для надання медичної допомоги вдома – досить складне завдання, вирішення якого потребує часу та зусиль. Незважаючи на те що в ЗМІ або Інтернеті пропонується досить багато подібного роду оголошень, більшість людей не вирішуються піддавати ризику здоров’я і безпеку близької людини. Пошук медичної сестри через знайомих, як правило, займає багато часу, якого у зайнятих людей не вистачає.

Але тепер для вирішення проблеми достатньо просто звернутися в центр«Медсестра»Ця установа вже встигла завоювати безліч позитивних відгуків з боку пацієнтів і славиться бездоганною репутацією. Хворі відзначають, що співробітники центру – це не тільки досвідчені, кваліфіковані фахівці, але й чуйні, душевні, уважні та турботливі люди. Дійсно індивідуальний підхід до кожного хто звернувся за допомогою – один із основоположних принципів роботи установи.

Пацієнти отримують не тільки професійну медичну допомогу, а й душевне тепло, участь, психологічну, моральну підтримку, що також важливо для повноцінного відновлення. Медсестри щільно співпрацюють з родичами хворих, своєчасно інформуючи їх про динаміку захворювання та зміни в фізичному, психоемоційному стані їх близької людини. Такий підхід сприяє прискореному одужанню пацієнтів.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Приваблює і широкий спектр послуг, що надаються. Співробітники центру проводять катетеризацію, ставлять крапельниці, ін’єкції, обробляють післяопераційні рубці, рани, опіки, обмороження, роблять хірургічні перев’язки. У домашніх умовах можливо також взяття біоматеріалу для аналізів, проведення діагностичних процедур (вимірювання пульсу, артеріального тиску, температури тіла, рівня глюкози в крові).

Лежачим хворим і людям з інвалідністю пропонується допомога в проведенні гігієнічних процедур, догляд, заходи з профілактики пролежнів. Для отримання інформації або виклику фахівця досить лише зробити дзвінок або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті.

Розрахувати вартість лікування