Лікування наркоманії в Маріуполі

На питання, що ж робити, якщо і Ваш близький впав у залежність від алкоголю, відповідь проста – звернутися за допомогою до фахівців з реабілітації.

Багато хто може вважати, що проблеми з алкоголем пов’язані з особистою розбещеністю і безвідповідальністю, однак це далеко не так. Питання залежності безпосередньо пов’язане з індивідуальною особливістю кожної людини. Саме схильність до алкоголізму є основоположним фактором, який і може привести людину до залежності.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Наш центр проводить лікування наркоманії в Маріуполі, Києві, Рубіжному та інших містах України і наші фахівці не раз стикалися з головними проблемами алкоголізму – боязнь розголосу і заперечення.

Багато сімей не поспішають звертатися до фахівця, так як бояться опинитися в списках з обліку залежних від алкоголю, а деяких зупиняє приватне заперечення залежного і віра в те, що це явище тимчасове і зупинитися можна в будь-який момент. Саме ці проблеми і погіршують з роками ситуацію з алкогольною залежністю, проте, в нашому центрі реабілітація алкозалежних проводиться в суворій конфіденційності, а в разі якщо Ви не знаєте, як запропонувати залежному лікування, то наші фахівці готові проконсультувати Вас в цьому питанні.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

 

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів