Мануальна рефлексотерапія для краси та здоров’я

Захворювання опорно-рухового апарату відрізняються надзвичайно широким розповсюдженням. Згідно зі статистикою, близько 3,5 млн. Жителів України страждають суглобовими патологіями або мають серйозні проблеми зі спиною. Отримати ефективну допомогу можна в медичному кабінеті «Safronov uniq med». Його засновник – Денис Сафронов, невролог за освітою, досвідчений та кваліфікований лікар-рефлексотерапевт із 15-річним стажем.

Фахівці центру за допомогою перевірених методик позбавлять від суглобових болів, патологій хребта, розладів центральної нервової системи та цілого ряду інших захворювань. Адже мануальна рефлексотерапія позитивно позначається на всьому організмі.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Про мануальну рефлексотерапію та методи роботи центру

Мануальна рефлексотерапія – ефективна методика, що дозволяє швидко усунути тригерні зони, функціональні блоки, підвивихи, що порушують роботу центральної нервової системи. Цей метод ідеально підходить для лікування:

 • артритів;
 • артрозів;
 • захворювань спини та хребта;
 • суглобових патологій;
 • мігреней;
 • гіпертонічної хвороби.

Крім того, мануальна рефлексотерапія лікує не тільки захворювання внутрішніх органів і систем, а й усуває причини їх виникнення. Такий ефект пояснюється позитивним впливом на вегетативну нервову систему. Однак методика не дає позитивних результатів при онкологічних захворюваннях, критичному стані пацієнта. Протипоказання у мануальній рефлексотерапії відсутні.

Мануальна рефлексотерапія для краси та здоров'я

Унікальна особливість центру полягає у комплексному підході. Фахівці працюють за авторською методикою, яка об’єднує в собі акупунктуру, акупресуру, мануальну рефлексотерапію. Такий підхід, який з’єднав кращі якості східній і західної медицини, вже допоміг повернутися до нормального, повноцінного життя більш ніж 10000 пацієнтів.

Види послуг

Рефлексотерапія включає в себе кілька методів лікування. Пацієнтам медичного кабінету надаються такі види послуг:

 • Голковколювання (акупунктура, скальпотерапія, аурикулотерапія, мікроіглотерапія) – показано при суглобових патологіях, системних захворюваннях.
  Точковий масаж (акупресура).
 • Мануальна терапія (живота, рук, ніг, голови, хребта) – застосовується для лікування астми, захворювань опорно-рухової системи, простатиту, мігрені, гіпертонії та цілого ряду інших патологій.
 • Лікувальна блокада – здійснюється за допомогою елементів лазерорефлексотерапії, фармакопунктури, електроакупунктури, гомеосиніатрії. Застосовується в якості допоміжного лікувального методу.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Також пацієнтам пропонуються і косметологічні послуги, адже краса, здоров’я і гарний настрій тісно взаємопов’язані. Спочатку пацієнти отримують комплексну консультацію відразу за декількома напрямками (за вартістю однієї). Для них підбираються оптимальні методи лікування з урахуванням всіх особливостей конкретного клінічного випадку.

Подтримка працівниками медкабінету «Safronov uniq med» надається як під час терапевтичного курсу, так і після його закінчення, при загостренні захворювання. Велика увага приділяється питанням профілактики. Окремо слід відзначити комфортну та затишну атмосферу, що панує в закладі, що допомагає пацієнтові розслабитися, отримати заряд позитивних емоцій.

Важливо, що фахівці центру працюють на результат і їх метою є якнайшвидше, повноцінне одужання пацієнта. Лікарі позбавлять від болю в спині та суглобах, подарують здоров’я без ліків. Отримати індивідуальну консультацію можна в телефонному режимі або залишивши заявку через електронну пошту.

Розрахувати вартість лікування