Лікування алкоголізму в Люботині

Алкоголізм – захворювання, яке було визнано офіційною медициною не так давно, але вже встигло стати справжнім лихом. І якщо раніше серед алкоголіків в основному числилися чоловіки, які вживають міцні міцні напої, сьогодні лікарям доводиться стикатися з такими явищами, як пивний, жіночий, дитячий алкоголізм.

У кожному конкретному випадку потрібно індивідуальне лікування і не існує єдиної схеми терапії. Тільки медикаментозних процедур недостатньо, щоб позбавити залежного від тяги до спиртного.

Всі ці нюанси враховують фахівці Українського інституту залежності. Філія цієї установи пропонує лікування алкоголізму в Люботині з використанням інноваційних методик і перевірених часом програм.

Чим відрізняється реабілітаційний центр від звичайного наркодиспансеру?

Як правило, стандартне лікування від алкогольної залежності полягає в проведенні детоксикаційних процедур. З організму залежного виводяться шкідливі речовини, токсини, його позбавляють від похмільного синдрому.

Чи достатньо цього, щоб знизити і повністю виключити психологічну залежність? Практика показує, що вирішити проблему за допомогою детоксикації неможливо.

В цьому і є основна відмінність реабілітаційного центру і звичайного наркодиспансеру. Лікування алкогольної залежності в Люботині в інституті залежності включає кілька важливих етапів терапії і реабілітації. Фахівці установи ставлять перед собою завдання не просто тимчасово поліпшити стан алкоголіка, а повернути його до тверезого життя, соціалізувати для життя в сучасному суспільстві.

Реабілітаційний процес складається з декількох важливих періодів:

  • Консультації нарколога та діагностики;
  • Виведення з запою в Люботині – процедури призначаються, виходячи з результатів аналізів, якщо потрібно, схема коригується;
  • Якщо необхідно, проводиться зняття алкогольного делірію (білої гарячки) – це небезпечний стан, що супроводжується галюцинаціями, розладом психіки, спалахами агресії і ін.
  • Відновної терапії – найчастіше організм алкоголіка страждає від зловживань алкоголем і в центр пацієнти надходять з поганим здоров’ям; якщо в звичайному наркодиспансері лікуванням супутніх хвороб не займаються, в центрі є вузькі фахівці і необхідне обладнання, це дозволяє займатися терапією інфекційних і соматичних патологій;
  • Психокорекції – важливий етап в лікуванні від алкогольної залежності; коли фізичний стан хворого стабілізується, приходить час для корекційної роботи з його свідомістю -в роботу включаються досвідчені психологи, психотерапевти, реабілітологи, проводяться сеанси арт, гештальт, трудотерапії, індивідуальні та колективні заняття.

При такому комплексному підході шанси на повне позбавлення від алкогольної залежності значно підвищуються. За допомогою фахівців пацієнт набуває впевненість в собі, знаходить сили для боротьби і ставить перед собою нові цілі.

Лікування алкоголізму в Люботині

Переваги реабілітації в центрі

Чому при великій кількості наркодиспансерів, де детоксикація алкоголікам проводиться безкоштовно, більшість залежних звертаються в реабілітаційні центри? Вся справа в підході і перевагах, які пропонують фахівці таких установ, в тому числі Всеукраїнського інституту залежності:

  • Лікування алкоголізму проводиться з урахуванням гендерних відмінностей – дослідження показали, що захворювання жінок і чоловіків має свої особливості, в особливому підході потребують хворі дитячого і підліткового віку;
  • Терапія алкогольної залежності проводиться анонімно – проблеми в сім’ї не стають надбанням громадськості і сім’ї, а також самому хворому, вдається уникнути багатьох незручних і неприємних моментів;
  • Виведення з запою в Люботині може проводитися як в стаціонарних умовах, так і на дому;
  • Лікаря можна викликати додому – в будь-який час доби фахівець усуне похмілля, забезпечить зняття білої гарячки, надасть допомогу в інтервенції залежного – переконає його в необхідності реабілітації.

Анонімне лікування алкоголізму – сучасний підхід до серйозного захворювання. Тут пропонують не тимчасове полегшення стану, а можливість почати нове життя без алкогольного дурману.

Розрахувати вартість лікування