Лікування алкоголізму в Лозовій

Алкогольні напої часто беруть участь в житті людей, рідкісне застілля обходиться без них, людина випиває, відчуваючи радість, розчарування, горе. Далеко не всі, хто вживає спиртне, стають алкоголіками. Де ж та тонка грань між помірним і надмірним вживанням алкоголю, як зрозуміти, що близька людина потрапила в залежність, а головне, як йому допомогти?

Особливості алкогольної залежності

Незважаючи на те, що алкоголізм вже не одне десятиліття входить в список офіційних захворювань, ставлення у людей до нього неоднозначне. Багато хто вважає його примхою, слабкістю, розбещеністю, що залежний може в будь-який момент кинути пити сам, але не хоче.

Не все так просто, дослідження показали, що алкогольна залежність зачіпає психіку людини, викликаючи стійку, патологічну тягу. І детоксикаційні процедури, які виведуть хворого із запою і усувають похмілля, не можуть впоратися з нею.

Практика підтвердила, позбувшись від пост-інтоксикаційного синдрому, людина рано чи пізно знову береться за чарку, і навіть критичний стан і жахливі наслідки запою не здатні його зупинити. Він потребує підтримки близьких, професійного лікування алкогольної залежності і подальшої реабілітації, тільки так алкозалежний може вилікуватися і повернутися до нормального, здорового життя.

Ефективне лікування алкоголізму в Лозовій пропонує Український Центр Лікування Залежності – установа, в якій працює колектив досвідчених фахівців і застосовуються дієві вітчизняні та зарубіжні програми. Тут проводиться не тільки детоксикація, що усуває похмільний синдром, а пропонується тривалий реабілітаційний курс, спрямований на позбавлення людини від згубної тяги.

Додаткові послуги

Тільки родичі алкоголіка і наркологи знають, яка біда для сім’ї питуща людина. Перебуваючи під парами спиртного, він наражає себе і оточуючих на небезпеку, його поведінка асоціальна, а вчинки – непередбачувані. При цьому він не усвідомлює серйозність свого становища і в більшості випадків відмовляється від лікування.

В Всеукраїнському інституті залежності враховують подібні нюанси хвороби і пропонують рідним алкозалежної реальну допомогу:

  • Консультації по телефону безкоштовно і в будь-який час доби – фахівці дадуть відповідь на всі запитання й підкажуть, як знайти рішення;
  • Виклик нарколога на дім – лікар надасть первинну допомогу, проведе детоксикаційні процедури, а також заходи щодо зняття алкогольного делірію (білої гарячки);
  • Надання допомоги в інтервенції залежного – психолог проведе бесіду, мета якої переконати хворого в необхідності лікування.

В інституті з розумінням ставляться до проблем сімей залежних, тому тут послуги, в тому числі реабілітація алкоголізму в стаціонарних умовах надаються анонімно.

Лікування алкоголізму в Лозовій

Фахівці інституту пропонують дієві кроки терапії

Медицина не перестає вивчати залежності і їх механізми, вчені не припиняють пошуки «чудо-ліків». Стійкої ремісії вдається досягти тільки за допомогою реабілітації. Це враховують фахівці центру, тому лікування алкогольної залежності в Лозовій складається з декількох важливих етапів:

  • Консультації нарколога;
  • Діагностики;
  • Виведення з запою в Лозовій – детоксикація здійснюється за індивідуальною схемою і дозволяє за кілька годин усунути неприємні симптоми;
  • Усунення алкогольного делірію – часто потрібне зняття білої гарячки і без лікарської допомоги в цьому випадку не обійтися;
  • Відновлювальних процедур – лікування від алкогольної залежності в інституті може супроводжуватися терапією супутніх захворювань, через надмірне вживання спиртного у хворого страждають нирки, печінка, серцево-судинна система і пацієнту не доведеться переривати реабілітацію, щоб відновити здоров’я;
  • Психологічної допомоги – коли виведення із запою в Лозовій, завершено і загальний фізичний стан хворого стабілізується, за справу беруться фахівці з іншої сфери – психологи, психотерапевти, реабілітологи.

Таке грунтовне, поетапне, анонімне лікування алкоголізму дає позитивні плоди. Багатьом пацієнтам Всеукраїнського інституту залежності вдалося звільнитися від тяги і усвідомити – життя прекрасне і без алкогольного сп’яніння і штучних допінгів.

Розрахувати вартість лікування