Лікування спайсової залежності

Багато людей навіть не підозрюють, якої сильної шкоди здоров’ю завдають курильні суміші. Великою популярністю серед молоді користується Spice, який всупереч помилковій думці значно небезпечніше тютюну. Спайсовая залежність є серйозним захворюванням, що вимагає повноцінного, професійного лікування.

Кому необхідна наркологічна допомога?

Спайсова залежність

Основне підступність спайсовой залежності полягає в тому, що протягом тривалого часу хворі не помічають наявності проблеми. Наркомани твердо переконані, що повністю контролюють ситуацію, використовуючи спайс лише періодично з метою розслабитися або випробувати позитивні емоції, можуть кинути це захоплення в будь-який момент.

Поступово звичної дози для досягнення повного розслаблення та ейфорійного стану стає недостатньо. Ефект релаксації та галюцинацій не настає, тому людям здається, що нічого особливого з ними не відбувається. Насправді, вже на даному етапі пацієнтам потрібне лікування від спайсовой залежності.

Ситуація ускладнюється тим, що через деякий час з початку моменту вживання в організмі людини зникають захисні реакції. У результаті пацієнт викурює все більше курильної суміші, не отримуючи початкового ефекту. Це призводить до важкої інтоксикації, передозування, що вимагає проведення детоксикації. Якщо не почати лікування вчасно, хвороба прогресуватиме та перейде в другу стадію.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Коли починати лікування спайсовой залежності?

Запідозрити початок розвитку спайсовой залежності та своєчасно звернутися за допомогою до фахівців можна, звернувши увагу на зміни в характері, поведінці людини. Навіть поступово збільшуючи дозу, наркоман не отримує задоволення, це призводить до проявів тривожності, дратівливості та невдоволення. Поступово у пацієнта проявляються характерні симптоми:

  1. Порушення сну.
  2. Проблеми з пам’яттю.
  3. Зниження здатності до концентрації уваги.

Людина стає розсіяним, апатичним, неуважним. Йому важко даються прості завдання, починають виникати проблеми з роботою чи навчанням. Якщо не надати людині допомогу, то незабаром він починає вживати курильні суміші через кожну годину, постійно збільшуючи дозу для перебування у стані спайсового сп’яніння.

Далі на тлі патологічної залежності розвивається психоорганічний синдром, із супутнім порушенням процесу поділу клітинних структур головного мозку. Для цього стану характерні такі симптоми, як депресія, болісні безсоння, фобії, панічні атаки. Людину починає переслідувати страх смерті, з’являються суїцидальні думки. Змінюється і поведінка наркомана. Людина стає нервовим, дратівливим і агресивним, без видимих ​​на те причин.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

За своїми проявами стан схоже з шизофренією, і оточуючим починає здаватися, що у людини проблеми з психікою. Приховуючи свою спайсовую залежність, пацієнт може ховатися за шизофренію, аби не втратити можливість вживати штучний допінг.

У подібних ситуаціях родичам і близьким важливо вжити своєчасних заходів, звернувшись до кваліфікованих фахівців, здатним надати пацієнтові професійну допомогу.

Спайсова залежність

Наскільки ефективно кодування від спайсовой залежності?

Родичі, намагаючись допомогти своїм близьким, які опинилися в полоні спайсовой залежності, вдаються до такого методу лікування, як кодування – гіпнотичний або медикаментозний. На жаль, дана методика не є найкращою та не дає належного ефекту. Пацієнтів привертає анонімність і швидке одужання.

Придушення залежності або навіть впровадження в його підсвідомості страху до наркотичних речовин не усуває першопричин розвитку патологічної залежності. Щоб повернути людину до нормального, повноцінного й тверезого життя, уникнувши нових рецидивів, необхідно забезпечити йому комплексне лікування, обов’язково включає в себе психологічну реабілітацію.

При зверненні в спеціалізовану клініку, в першу чергу, проводиться детоксикація, що дозволяє очистити організм від токсинів і залишків наркотику. Після цього буде потрібно робота з мотиваціями пацієнта, що дозволяє усвідомити руйнівну дію спайса на його життя і необхідність одужання.

Лікування спайсовой залежності в приватних клініках Києва проводиться комплексно та анонімно. Таким чином, людина може не хвилюватися про взяття на облік або суспільного розголосу своєї проблеми. Реабілітація здійснюється досвідченими, кваліфікованими спеціалістами, які мають всі ресурси для подолання спайсовой залежності.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Вершинін Дмитро

Психолог, фахівець в області інтервенції
Член напрямку “Міжнародної антинаркотичної асоціації”. “Я знаю, як допомогти наркоману і алкоголіку подолати бажання вживати”…