Лікування спайсових залежних

Широке поширення і доступність такої наркотичної речовини як Спайс призвело багатьох людей до питання: а як позбутися від цієї згубної трясовини?

В першу чергу варто відзначити, що Спайс являє собою хімічну суміш шкідливих психоактивних добавок, які надають особливу дію на свідомість людини і при тривалому вживанні вони здатні приводити до часто незворотних розладів в психіці людини.

acf field=”module_3″ post_id=”options”]

Чи можна лікувати спайсову залежність?

Будь-яка залежність потребує професійного лікування і зараз лікування спайсу все також актуально, однак ця залежність має свої особливості.

Спайс це суміш, яка здатна порушувати свідомість людини і в більшості випадків воля залежного виявляється скута ланцюгами курильних сумішей. Саме тому саме на плечі близьких лягає завдання по зверненню в спеціалізовану клініку.

Лікування від спайсової залежності безпосередньо залежить від періоду прийому цих речовин людиною. Абсолютно всі фахівці сходяться на думці, що спайсовая залежність це залежність швидше психологічна і людина, що вживає ці речовини повинна пройти курс реабілітації.

Спасовий наркоман зовсім не вважає, що він залежний і заперечує допомогу. Саме в цьому і полягає проблема лікування. Нерідкі випадки, коли через тривалого періоду вживання сумішей людина втрачає самого себе і вже не може повернутися до нормального життя.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Симптоми наявності залежності від спайсу

  • Постійно червоні очі;
  • Поганий апетит;
  • Дратівливість і не зникаюче відчуття тривоги;
  • Безконтрольна мова і загальмоване мислення;
  • Галюцинації.

Якщо Ви підозрюєте, що знайомий має залежність, починайте діяти. Спайс це залежність з першої затяжки!

Не варто сподіватися на самостійне рішення людини відмовитися, або мови про безпеку сумішей. Звертайтеся в клініку, на нашому сайті лікування наркоманії ви знайдете всю інформацію, боріться за своїх рідних!

Розрахувати вартість лікування