Лікування метадонової залежності

Якщо Ви знаєте, як небезпечний метадон, то напевно знаєте, що і лікування від метадонової залежності значно важче, ніж будь-яке інше

Багато наркоманів, вважаючи, що менш яскраво виражений кайф це гарантія меншої залежності, і вибирають метадон, проте саме цей препарат став згубним засобом для багатьох. Звикання розвивається досить швидко і стає сильнішим, ніж навіть при прийомі героїну.

Ломка в разі героїнових наркоманів проходить протягом тижня, проте метадон привів до збільшення такого тривалого для залежного терміну до місяця мук, що супроводжуються болем в кістках і суглобах, а також часом і психічними порушеннями.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Саме тому лікування метадонової залежності проводять виключно висококваліфіковані фахівці, які знають, як з найменшими наслідками зняти хворобливі відчуття. Всі процедури виконуються в умовах стаціонару, що дозволяє здійснювати догляд за пацієнтом протягом 24 годин.

Незважаючи на це пам’ятаєте, що лікування можливе і боротися з наявними проблемами потрібно якомога швидше, а успіх в більшості випадків залежить від правильності виконання дій лікарів.

Варто відзначити, що саме передозування метадоном часом стає смертельним для людини, так як часом для цього достатньо 30-50мг. Причина цього полягає в різкій зупинці серцебиття або виникненні набряку легенів, викликаних шоковим станом після прийому препарату.

Пам’ятайте, що жоден наркотик не може стати способом лікування залежності від іншого!

Розрахувати вартість лікування