Лікування ігроманії

Більше він не буде грати в ігри

Ця хвороба з’явилася в нашому суспільстві нещодавно. Ще років двадцять тому ігроманія асоціювалася хіба що з Лас-Вегасом. Тепер же кількість залежних від гри неухильно зростає, чому значною мірою сприяє можливість грати мало не на кожному розі. А впоратися з азартом можуть далеко не всі.

На початковому етапі гравець зосереджений на можливому виграші, а потім хворобливе бажання грати стає більше прагнення зірвати горезвісний джек-пот. Ні доводи розуму, ні сльози улюблених людей, ні чергові клятви «більше ніколи» не зупиняють патологічну пристрасть. Людина повністю втрачає контроль над собою, позбавляючи себе свободи вибору, а його життя перетворюється в гру, яка забирає все, що можна відняти. Перекреслюються досягнення, якими перш пишався, в «топку» кидаються матеріальні накопичення. Нівелюються моральні цінності, заради гри людина здатна на найнижчий обман і жорстоке зрадництво. Колишні інтереси теж летять в тартарари – хіба вони можуть зрівнятися з грою?

ігроманія - хворобаЛікування ігроманії

Тільки в дуже рідкісних випадках людина здатна зупинитися самостійно, тому що ігроманія – хвороба, лікування якої потрібно починати якомога раніше, не чекаючи, поки близька людина перетвориться в жалюгідну істоту.

Як правило, ігроман не зізнається у власній безпорадності. Періодично він гарячково намагається «зав’язати», але незабаром знову повертається до гри. Через це він може бути пригнічений, але депресія тут же випаровується, ледь з’являється можливість грати. Тільки наполегливість сім’ї може допомогти хворому. Прийняти рішення звернутися до фахівців – перший крок до одужання.

Лікування ігроманії засноване на знанні особливостей психічного і емоційного стану гравця, соціальних і моральних аспектів захворювання і передбачає комплексний підхід до лікування і реабілітації. Тому надія є навіть у зовсім зневірившихся. Важливо повірити в лікування ігроманії, ціна якої буває занадто висока, аж до смертельного результату – суїциди серед залежних іноді трапляються.

Витягнемо дитину з віртуального світу в реальний

Багато клінік проводять лікування від комп’ютерної ігроманії – цієї залежності особливо схильні підлітки. Важливо вчасно помітити «відхід у віртуальність» і вживати екстрених заходів. Чим раніше це станеться, тим швидше дитина повернеться в реальний світ, щоб навчитися бути щасливим, роблячи щасливими інших.

лікування від комп'ютерної ігроманії

Розрахувати вартість лікування