Лікування алкоголізму в Вишневому

Алкоголік – людина, яка не здатна відмовитися від вживання алкоголю, він втрачає силу волі, починає вести себе асоціально і навіть може стати загрозою для оточуючих. Чи треба говорити, що подібний родич кидає тінь на всіх близьких. Через алкоголізм одного з членів часто розпадаються навіть міцні сім’ї. Щоб цього не сталося, необхідно вживати заходи.

Лікування алкоголізму в Вишневому

Очікувати, що алкоголік вилікується самостійно не варто, і навіть після детоксикаційних заходів, проведених в стаціонарі, хворий знову приймається за старе. Тут потрібно більш серйозний підхід, і його пропонує «Український Центр Лікування Залежності».

Цілодобова допомога і комфортні умови

Лікування алкоголізму в Вишневому в центрі – це не тільки усунення похмільного синдрому, але і подальша реабілітація, що рятує хворого від залежності. Що пропонує лікувальний заклад своїм пацієнтам? Тут працює цілодобова лінія і в будь-який момент людина може отримати безкоштовну телефонну консультацію або викликати лікаря-нарколога на дім.

Лікарі попереджають, лікування від пияцтва – це не тільки усунення похмілля. У звичайних наркологічних лікарнях допомога цим і обмежується, але не вирішує корінь проблеми. У центрі проводиться комплексна реабілітація, спрямована на глибоке дослідження ситуації, з обов’язковим індивідуальним підходом до кожного хворого.

Терапія проводиться в умовах далеких від лікарняних:

  • пацієнтам надаються комфортні умови проживання;
  • забезпечується спокійна обстановка і доброзичливе ставлення з боку персоналу;
  • турбота про раціональне вітамінізоване харчування своїх підопічних.

Також пацієнти центру мають можливість творчо проводити дозвілля, відвідуючи різні заходи і беручи участь в них.

Лікування душі і тіла

Будь-яка залежність впливає як на фізичний, так і емоційний стан людини, і алкоголізм не виняток. Тому в реабілітаційному центрі охоплюють обидва аспекти, починаючи з детоксикаційних процедур, завершують грамотною психологічною підтримкою в період всієї терапії, навіть після виписки.

Виведення з запою в Вишневому в «Всеукраїнському інституті залежності» являє собою багатоступінчастий курс, що складається з декількох етапів:

  • грамотна діагностика – лікарю-наркологу важливо знати, наскільки алкоголь встиг нашкодити організму пацієнта, перш ніж призначати терапію;
  • надання первинної допомоги – полягає в усуненні синдрому «похмілля»;
  • відновлювальне і підтримуюче лікування – тривалий вплив спиртовмісних рідин виснажує організм, провокуючи загострення хронічних хвороб і порушуючи роботу деяких систем;
  • робота психолога і психотерапевта – коли стан хворого поліпшується, за справу беруться фахівці з іншої області; завдяки компетентному підходу вдається зрозуміти пацієнта, з’ясувати, які проблеми привели до пияцтва і що можна зробити, щоб вирішити проблему.

У центрі особлива увага приділяється відношенню алкоголіка з родиною та близькими. Людині на даному етапі життєво необхідна допомога рідних людей і фахівці сприяють поліпшенню сімейного мікроклімату. У центрі проводять сімейні консультації психолога, зустрічі та колективні заняття.

Алкоголізм – зростаюча соціальна проблема і горе кожної сім’ї, де подібне відбувається. «Український Центр Лікування Залежності» пропонує реальне рішення, що дає позитивні результати. Шлях лікування довгий, але призом стає здорове, щасливе життя.

Розрахувати вартість лікування