Лікування алкоголізму в Василькові

Реальність така, що один алкоголік здатний зіпсувати життя не тільки собі, а й багатьом людям – рідним, близьким, колегам, співробітникам. Крім того, перебуваючи в п’яному стані, людина нерідко стає винуватцем різного роду трагедій. Лікувати алкозалежного необхідно обов’язково і не сумнівними методиками і травами, а за допомогою грамотної реабілітації.

Лікування алкоголізму в Василькові

Ефективне лікування алкоголізму в Василькові пропонує «Український Центр Лікування Залежності», де фахівці успішно переймають зарубіжний досвід і впроваджують нові, найбільш ефективні програми, що дають позитивні та стабільні результати.

Комфорт і анонімність гарантовані

Нерідко люди не звертаються в наркологічну клініку, щоб уникнути пересудів і розмов. Алкогольну залежність суспільство сприймає, як серйозний порок, який зводить нанівець довіру, раніше існуючу. Центр забезпечує анонімність своїм хворим і особиста інформація не підлягає розголошенню.

Крім того, обстановка в реабілітаційній установі разюче відрізняється від лікарняної. Пацієнтів чекають затишні кімнати, доброзичливе ставлення, спокійна обстановка і щадний. Тут дбають про повноцінний раціон вітамінізованого харчування і цікавих дозвіллєвих заходах. Подібна обстановка розташовує до поліпшення психологічного стану хворих, а сама терапія протікає легше і стабільно.

Як позбавити алкоголіка від згубної тяги?

Виведення з запою в Василькові в «Всеукраїнському інституті залежності» – тривалий процес, що складається з декількох етапів. Як показує практика, алкоголіку недостатньо одного лише поліпшення фізичного стану, тому що психічна залежність повністю зберігається. Тому в центрі застосовують комплексну програму, що складається з різних заходів:

  • діагностики;
  • зняття абстинентного синдрому;
  • відновної терапії;
  • психологічної допомоги.

У центрі працює злагоджений колектив, до якого входять кваліфіковані лікарі-наркологи, вузькі фахівці, психотерапевти, психологи, а також досвідчений медичний персонал. На кожному етапі лікування використовується індивідуальний підхід і послідовність.

Післяреабілітаційна допомога – вилікуватися і не зірватися

Якщо перебуваючи в центрі, алкоголік сповнений рішучості раз і назавжди кинути пити, то опинившись вдома, ця твердість поступово проходить. Фахівці центру знають, як в цей період допомогти колишньому пацієнту знову не поповнити лави алкоголіків.

Ще на стадії лікування лікарі покладають великі надії на рідних і близьких хворого. Ці люди здатні підтримати в скрутну хвилину і по поверненню вилікували людину додому, забезпечити його належним доглядом. Психологи запрошують родичів на індивідуальні та сімейні консультації, мета яких налагодити відносини, на які негативно вплинуло пияцтво їх підопічного.

Лікування від пияцтва також включає соціальну реабілітацію. Зазвичай подібні люди випадають з товариства, розривають зв’язок з колишнім світом і знаходять нову компанію «за інтересом». Важливо нагадати людині про його обов’язки, призначення, потенціал. Він повинен відчути себе потрібним, чітко це усвідомити в домашній обстановці.

Алкоголізм – серйозне захворювання, яке сьогодні не належить до невиліковних хвороб. Важливо, щоб алкоголік захотів вилікуватися і тоді зусилля самого пацієнта, лікарів і рідних не виявляться безрезультатними. Шанси є, головне вчасно звернутися до грамотних фахівців і отримати правильне лікування.

Розрахувати вартість лікування