Лікування алкогольної залежності в Вараші

Алкоголізм – небезпечне, швидко прогресуюче захворювання, що руйнує організм і психіку людини. Тому пацієнтам потрібна обов’язкова комплексна, професійна допомога. Ефективне лікування алкоголізму в Вараші, що включає в себе виведення з запою, кодування, психологічну реабілітацію, пропонує місцеве відділення «Українського Центру Лікування Залежності», фахівці якого за 10 років допомогли багатьом людям не тільки кинути пити, але і підвищити якість свого життя.

Чому необхідно комплексне лікування?

Алкоголь викликає не тільки фізичну, а й психологічну залежність. Тому для досягнення довгострокових позитивних результатів важливий комплексний підхід. Спочатку фахівці надають пацієнтові медичну допомогу, виводять його з запойного стану. Далі результати закріплюються за допомогою кодування.

Кімнати проживання пацієнтів

Психологічна реабілітація дозволяє опрацювати мотивації пацієнта, знайти і усунути причини, що спровокували розвиток алкогольної залежності. В результаті людина не просто перестає пити, а знаходить нові прагнення, цілі в житті. Фахівці допомагають йому позбутися від внутрішніх, особистісних проблем, що підштовхують до вживання штучних допінгів.

Виведення з запою та детоксикація

На першому етапі пацієнт потребує грамотної медичної допомоги. Щоб вивести хворого з потенційно небезпечного запойного стану, проводиться медикаментозна детоксикація. Крапельниці з фізіологічним розчином, сорбентами, заспокійливими медикаментами, розчином глюкози, вітамінами очищають організм від залишків алкоголю і продуктів розпаду етанолу, виводять токсини і шлаки.

В результаті детоксикації стабілізується стан хворого, знімаються ознаки гострого абстинентного синдрому, які спонукають пити спиртне знову і знову, пригнічується фізична залежність від алкоголю. Пройти виведення з запою в більшості випадків можна в домашніх умовах. Для цього родичам пацієнта досить в будь-який час зателефонувати в наркологічний центр і запросити лікаря-нарколога додому.

В особливо складних випадках можуть знадобитися апаратні методи очищення крові, додаткова медикаментозна терапія. У таких ситуаціях пацієнта госпіталізують і проводять виведення з запою в стаціонарі під наглядом фахівців.

Кодування при алкоголізмі

Навіть після успішної детоксикації тяга до вживання спиртного зберігається, і через деякий час людина може піти в черговий запій. Для того щоб цього не сталося, може бути рекомендована процедура кодування від алкоголізму, яка викликає у хворого стійку відразу до спиртного. Співробітники центру використовують один з методів кодування:

  1. Медикаментозний — припускає використання несумісних з алкоголем препаратів. Особливо хороші результати (навіть у найважчих випадках) дає підшивка еспераль, Торпедо. Після процедури вживання навіть невеликої кількості спиртного викликає стан важкого отруєння і ряд інших неприємних симптомів. Таким чином, формується фізіологічне неприйняття алкогольних напоїв.
  2. Лазерний — один з найсучасніших і безпечних методів. Впливаючи лазером на певні ділянки головного мозку, фахівець блокує центри, викликають почуття задоволення від вживання спиртного. Дана методика також дозволяє поліпшити загальний стан здоров’я пацієнта. Кодування лазером дає прекрасні результати на 1 і 2 стадії розвитку алкогольної залежності.
  3. Гіпнотичний за методом Довженка — психотерапевтична методика, що включає в себе елементи гіпнозу і НЛП. У підсвідомість пацієнта впроваджуються певні установки, що викликають страх перед алкоголем або ж стійку відразу до спиртних напоїв.

Ефективність і тривалість терміну дії кодування залежить від обраного методу, рівня мотивацій пацієнта, стадії розвитку алкогольної залежності і цілого ряду інших факторів. Оптимальний спосіб кодування підбирається виключно індивідуально після попередньої діагностики, консультації психотерапевта, проведення психологічних тестів.

Психологічна допомога при алкоголізмі

Кодування хоч і формує відразу до алкоголю, але не усуває причин залежності. Тому через певний час людина знову повертається до вживання спиртного. Для повного одужання рекомендується проведення програми психологічної реабілітації. Фахівці працюють з пацієнтом індивідуально, допомагаючи сформувати правильні мотивації, знайти провокуючі залежність фактори і підібрати ефективні методи їх усунення.

Також пацієнти займаються в групах взаємодопомоги, що дає обмін досвідом, моральну підтримку, твердження в нових, здорових мотиваціях. Дуже хороші результати дають сеанси арт-, трудо-, гештальт і когнітивно-поведінкової терапії. Практикуються і сеанси сімейного системного психоаналізу, адже саме складнощі у відносинах з родичами часто стають причиною розвитку алкогольної залежності або ж рецидиву захворювання після виписки.

Отримати більш детальну інформацію про лікування алкоголізму, записатися на консультацію, задати питання або скористатися однією із запропонованих послуг жителі Вараш можуть, просто зателефонувавши в місцеве відділення «Українського Центру Лікування Залежності».

Розрахувати вартість лікування