Лікування алкоголізму в Обухові

Алкоголізм – захворювання, яке зачіпає як психічну сферу людини, так і фізичний стан. Часті веселі застілля поступово перетворюються в регулярні пияцтва, і алкоголік не помічає, що особливої необхідності в компанії немає, головне – це вжити якомога більше спиртного. Він уже не здатний самостійно оцінювати ступінь загрози, хворий потребує допомоги, підтримки близьких і реабілітації.

Лікування алкоголізму в Обухові

Родичам алкоголіка краще не витрачати час, а відразу звернутися до професіоналів. Грамотне лікування алкоголізму в Обухові пропонує «Український Центр Лікування Залежності». Ця установа забезпечує повноцінну реабілітацію, що включає кілька важливих аспектів.

Переваги лікувального закладу

Лікування в звичайному наркологічному диспансері не викликає у пацієнтів ентузіазму: похмурі лікарняні палати, низка процедур і постійне очікування виписки не вселяють оптимізму. Ще один нюанс – сам алкоголік і його рідні побоюються розголосу.

Реабілітаційний центр на базі інституту пропонує дещо інший підхід до проблеми. Лікування в установі проводиться анонімно, з обов’язковим дотриманням правил про нерозголошення особистих даних пацієнта. Тут хворого оточують турботою, доброзичлива, спокійна обстановка покращує емоційний стан. Його забезпечують збалансованим харчуванням, правильним режимом і цікавим дозвіллям.

Лікування та відновлення – запорука відмінного результату

Алкоголізм – незвичайна хвороба, це пристрасть, при якій людина відчуває фізичне нездужання і емоційну пригніченість. Тому для усунення залежності недостатньо поліпшити самопочуття пацієнта, потрібна тривала, поетапна реабілітація.

У Центрі працює злагоджена команда професіоналів, яка надає цілодобову допомогу і застосовує дієві методики. Лікарі пропонують не тільки ефективне виведення з запою в Обухові, але і проводять подальші відновлювальні заходи.

Терапевтичний комплекс включає наступні процедури:

  • зняття абстинентного синдрому – пацієнти надходять в важких і критичних станах, тому фахівці усувають похмілля і покращують загальний стан хворих;
  • відновлення організму – зазвичай наркологічні лікарні подібним не займаються, тому що соматичні хвороби не входять в їх компетенцію, однак в центрі крім наркологів є лікарі інших профілів, які здатні проводити комплексну терапію;
  • психокорекція – діяльність психологів та психотерапевтів не менш важлива для усунення будь-якої залежності; задача – з’ясувати, чому людина стала алкоголіком, наскільки він готовий до лікування і знайти стимули, здатні допомогти йому на цьому нелегкому шляху.

Послідовність і охоплення декількох сторін проблеми дає відмінні результати. Людина не тільки починає відчувати себе краще, але і замислюється про майбутнє, близьких, рідних людей і втраченій довірі. Як же бути сім’ї в цьому випадку?

Любити, підтримувати і довіряти

Лікування від пияцтва процес складний, що вимагає від пацієнта сили волі і терпіння. Родичі і друзі здатні допомогти в цей період, підбадьорити і вселити надію. І фахівці роблять все можливе, щоб їх підопічні отримували підтримку з боку родини. Тут не заборонені зустрічі, проводяться колективні консультації та індивідуальні бесіди рідних хворого з лікарями.

«Український Центр Лікування Залежності» проводить повноцінну реабілітацію алкоголізму, у підопічних центру з’являється реальна можливість позбавлення від згубної пристрасті.

Розрахувати вартість лікування