Лікування алкоголізму в Костополі

Пройти ефективне лікування алкоголізму в Костополі на анонімних умовах можна, Звернувшись в «Український Центр Лікування Залежності». Фахівці клініки протягом 10 років проводять виведення із запою, кодування, а також психологічну реабілітацію, що дозволяє назавжди покінчити з пияцтвом і повернутися до тверезого, повноцінного життя.

Виведення з запою

Запій — це регулярне вживання спиртних напоїв упродовж 3 і більше днів. Даний патологічний стан знайоме кожному алкоголіку, причому самостійно зупинитися і кинути пити людина вже просто не може. Небезпека запою полягає в його наслідках —важкій формі алкогольної інтоксикації, нападах «білої гарячки», галюцинаціях. При цьому, якщо різко припинити вживати алкоголь, також можливі серйозні ускладнення, аж до загибелі пацієнта.

Кімната проживання

Тому найкращим вирішенням проблеми стане звернення за професійною допомогою. Кваліфікований лікар-нарколог проведе екстрену детоксикацію організму, поставить хворому очисну крапельницю. Наркологічна допомога при запої дозволяє не тільки припинити вживати спиртне, а й нормалізує обмінні процеси, виводить залишки етанолу і надлишкову рідину з організму, позитивно позначається на стані, функціонуванні серцево-судинної і центральної нервової систем.

Кодування від алкоголізму

Кодування  — закріплює результати детоксикації і дозволяє домогтися досить тривалої ремісії. Фахівці центру застосовують в роботі такі методи кодування:

 1. Медикаментозне — введення в організм пацієнта препаратів алкоблокаторів, несумісних зі спиртними напоями. Методика дає позитивні результати навіть в самих запущених випадках алкогольної залежності і допомагає уникнути можливих рецидивів. Однак при порушенні лікарських рекомендацій і вживанні пацієнтом навіть невеликої дози спиртного розвивається важке отруєння. Конкретні препарати і їх дозування підбираються лікарем-наркологом в індивідуальному порядку.
 2. Лазерне — суть методики полягає у впливі лазером на певні ділянки головного мозку пацієнта, відповідальні за тягу до вживання спиртних напоїв. Лазерна кодування ефективна на 1 і 2 стадії розвитку алкоголізму. До числа її переваг можна віднести безпеку, відсутність побічних дій. Якщо ж говорити про недоліки, то лазерне кодування не завжди дозволяє перемогти хворобу, що протікає в запущеній формі. Для досягнення стабільних, позитивних результатів потрібно близько 3 курсів лазерного кодування.
 3. Кодування за методом Довженка — психотерапевтична методика. Хворому, що знаходиться в гіпнотичному стані, вселяються установки, що формують огиду до спиртних напоїв, страх перед алкоголем. Як правило, в свідомість людини впроваджується думка, що якщо він знову почне пити, то виникне серйозна загроза не тільки його власного життя, а й здоров’я близьких людей, станеться якесь нещастя. Методика надзвичайно ефективна, проте лише при роботі з пацієнтами, які піддаються гіпнозу і навіюванню.

Оскільки кожен метод кодування має свої нюанси, переваги і недоліки, оптимальний спосіб фахівець підбирає індивідуально з урахуванням всіх особливостей конкретного клінічного випадку.

Комплексне лікування алкоголізму в клініці

Незважаючи на те що детоксикація і кодування дають хороші результати, але вони тимчасові. Через певний період людина зривається і знову йде в запій. Повністю перемогти алкоголізм допомагає комплексне лікування з обов’язковою психологічною реабілітацією. Фахівці допомагають пацієнтам виявити причини розвитку алкогольної залежності, а також знайти ефективні способи їх усунення. Для цієї мети застосовуються наступні методики:

 • індивідуальний психоаналіз;
 • колективні заняття в групах взаємодопомоги;
 • арт-терапія;
 • трудотерапія;
 • сімейні заняття психотерапією;
 • Гештальт-терапія;
 • конгітівно-поведінкова терапія.

В результаті у людини на психологічному рівні зникає тяга до вживання спиртних напоїв, адже психотерапія впливає безпосередньо на причини захворювання. На завершення лікувального курсу проводиться програма ресоціалізації, в рамках якої колишнім алкозалежним людям допомагають максимально швидко і комфортно адаптуватися в соціумі, влаштуватися на роботу, вирішити нагальні проблеми і уникнути можливого рецидиву.

Про переваги центру

Лікування алкоголізму в центрі характеризується наступними важливими перевагами:

 • конфіденційність і відсутність постановки на облік;
 • високий рівень кваліфікації фахівців;
 • широкий спектр послуг, що надаються;
 • безкоштовні професійні консультації;;
 • можливість надання наркологічної допомоги вдома;
 • робота з мотиваціями, що дозволяє алкоголіку добровільно погодитися на лікування в клініці;
 • доступна і демократична цінова політика;
 • комфортні умови проживання;
 • психологічна допомога родичам пацієнта;
 • терапевтичний супровід..

Фахівці центру переконані, що шанс на одужання є у кожного навіть на 3 стадіі розвитку алкогольної залежності. Більше інформації про лікування алкоголізму в Костополі можна отримати, зателефонувавши в місцеве відділення клініки «Український Центр Лікування Залежності».

Розрахувати вартість лікування