Лікування алкоголізму в Ірпені

Різні причини штовхають людину на дно пляшки – стреси, важкі життєві обставини, негативний вплив оточуючих або власна слабкість, результат однаковий – тривалі запої з невеликими тверезими перервами. Алкоголь розчиняє все: дружбу, сімейні стосунки, творчі здібності і професійні навички, але від проблем він не тільки не позбавляє, а призводить до їх наростання.

Як людині можна вибратися з порочного кола і повернутися до нормального життя? Сучасна медицина пропонує ефективні методики, які успішно застосовуються для позбавлення від залежностей, в т.ч. алкогольної. Подібне лікування алкоголізму в Ірпені пропонує «Український Центр Лікування Залежності», де використовується дієва програма, що дає прекрасні результати.

Що пропонує реабілітаційний центр в Ірпені своїм пацієнтам?

Тут цілодобово відкриті двері для нужденних. Хворий або члени його сім’ї можуть в будь-який час отримати професійну консультацію, навіть по телефону. Важливим нюансом є те, що свої послуги установа надає анонімно, особиста інформація, дані про хворого не виходять за його стіни.

Реабілітація здійснюється в дуже комфортних умовах, далеких від лікарняних:

  • персонал ставиться до своїх підопічних з розумінням і доброзичливістю;
  • спокійна атмосфера і щадний режим роблять позитивний вплив на психологічний настрій пацієнта;
  • хворого забезпечуються повноцінним харчуванням;
  • у пацієнта є можливість провести вільний час творчо, захоплююче.

Це далеко не все, що входить в терапію, адже головне для алкоголіка – отримати грамотне лікування від пияцтва, позбутися від тяги і повернутися до нормального способу життя. Фахівці центру в Ірпені переслідують цю мету і завдяки досвіду і ефективним методикам їм це вдається.

Від усунення похмілля до повного лікування

Боротьба з «зеленим змієм» нерівна, адже алкоголь зачіпає не тільки фізичне здоров’я хворого, але його психологічний стан. Навіть переживши критичну ситуацію і отримавши категоричні рекомендації лікарів – не пити, алкоголіки, не боячись наслідків, приймаються за старе. Тому дієва терапія повинна включати багато заходів, і крок за кроком витягати людину з алкогольного полону.

Лікування алкоголізму в Ірпені

У реабілітаційному центрі пацієнтам проводять повноцінну діагностику, в індивідуальному порядку призначають детоксикаційні процедури і відновну терапію. Лікування проходить під обов’язковим контролем кваліфікованого нарколога, який при необхідності коригує терапевтичну схему.

Подібні методи покращують загальний стан хворого, і він починає більш усвідомлено сприймати своє становище. На даному етапі в процес включається психолог – фахівець, який здатний повернути людині віру в себе, він делікатно з’ясовує, що стало причиною згубної пристрасті і допомагає пацієнтові виявити нові орієнтири, сформувати цілі та знайти загублену особистість.

Виведення з запою в Ірпені на базі реабілітаційного центру «Всеукраїнського інституту залежності» процес тривалий і на всій його довжині важливо, щоб хворий отримував підтримку сім’ї. Саме від ставлення рідних і близьких людей багато в чому залежить результат терапії і їм належить підтримувати людину, коли він буде вдома.

Алкоголізм – не вирок, про це говорять всі досвідчені фахівці. Звичайно, вилікувати алкоголіка проти його волі неможливо, але професіонали можуть пробудити в ньому тягу до життя і направити його в потрібне русло.

Розрахувати вартість лікування