Лікування алкоголізму в Бучі

Дослідники встановили цікаві факти, кожну хвилину близько 0,7% всього населення (57,5 млн. Людей) перебувають в стані алкогольного сп’яніння. Ще одна сумніша статистика – тільки в Сполучених Штатах через ситуацій, пов’язаних з алкоголем, в рік гине до 5000 молодих людей, вік яких не перевищує 21 рік. Незважаючи на подібні дані, люди не перестають вживати міцні напої, стаючи алкоголіками.

Лікування алкоголізму в Бучі

Що робити, якщо близька людина потрапила в залежність «зеленого змія» і не може самостійно вибратися? Вирішити подібну проблему допомагає «Український Центр Лікування Залежності», на базі якого працює реабілітаційний центр в Бучі, що пропонує ефективне лікування від пияцтва.

Добре там, де Вас розуміють

Ніякі заговори, шаманські ритуали не здатні позбавити алкоголіка від залежності. Реально допомагає грамотна реабілітація, підкріплена бажанням самого хворого.

Фахівці центру знають, що лікування алкоголізму – тривалий період, що включає кілька послідовних етапів. Тому своїм пацієнтам можуть запропонувати комфортні умови перебування, терапія проводиться анонімно. Поліпшити емоційний стан хворих допомагає спокійна, доброзичлива обстановка і щадний режим. Також тут дбають про їх повноцінне харчування і цікавому, корисному і творчому дозвіллі.

Лікування алкоголізму в Бучі на базі «Всеукраїнського інституту залежності» відрізняється від звичної медикаментозної терапії, яка проводиться в звичайних наркологічних стаціонарах. І справа не тільки в обстановці і умовах, наближених до домашніх, а в комплексному підході.

Чим обумовлена ефективність терапії?

Ще не так давно усунення абстинентного синдрому було єдиним способом лікування пияцтва. Але цього було недостатньо, тому що крім поліпшення стану не обіцяло позбавлення хворого від згубної тяги. Рідним раз за разом доводилося відправляти алкозалежну людину в наркодиспансер, звідки вона повертався бадьорою, готовою знову «вживати».

Порочне коло допомогли розірвати спеціалізовані реабілітаційні установи, що використовують комплексні ефективні програми. Саме таке виведення з запою в Бучі пропонує «Український Центр Лікування Залежності». Курс реабілітації включає наступні етапи:

  1. Діагностичні заходи. Досвідчений нарколог призначає терапію, з’ясувавши, наскільки захворювання прогресувало, і якої шкоди організму завдав алкоголь.
  2. Зняття абстинентного стану (похмілля). При цьому синдромі людина не здатна тверезо мислити і приймати рішення, її організм відчуває серйозний стрес. Тому лікар призначає курс детоксикаційних процедур, які допомагають вивести токсини.
  3. Підтримуюче лікування. Зазвичай в диспансері цей аспект не береться до уваги і хворому, щоб поліпшити здоров’я доводиться звертатися до іншої лікувальної установи. У центрі ж працює група вузьких фахівців, які призначають лікування, що загострилися на тлі алкоголізму, хронічних і хронічних захворювань.
  4. Психологічна підтримка. Від надмірної тяги до алкоголю, людина страждає не тільки фізично, а й емоційно. Професійні психологи з’ясовують, чому їх пацієнт став алкоголіком і наскільки він готовий до труднощів лікування і подальшої реабілітації. На цьому етапі важливу роль відіграє підтримка близьких і рідних людей.

Сучасні фахівці стверджують – алкоголізм лікується! Головне вчасно звернути увагу на проблему і звернутися за професійною допомогою.

Розрахувати вартість лікування