Лікування алкоголізму в Боярці

Менше 100 років тому алкоголізм не вважався хворобою, а для позбавлення від згубної пристрасті, активно використовувалися сумнівні методи – заговори, лікування травами, різного роду ритуали. На жаль і сьогодні, коли залежність визнана захворюванням, багато людей вдаються до неефективних, а часом і ризикованим способам лікування. Це відбувається до тих пір, поки алкоголік у важкому стані не потрапляє в руки досвідчених медичних працівників або робить протизаконну дію.

Лікування алкоголізму в Боярці

Чи варто допускати подібні ускладнення? Фахівці радять, при перших ознаках пияцтва звертатися за консультацією фахівця. У невеликому містечку Боярці відкрито цілодобову телефонну лінію «Всеукраїнського інституту залежності». На базі закладу працює реабілітаційний центр, що спеціалізується на позбавленні від різного роду залежностей, в т.ч. алкогольної.

Що пропонує реабілітаційний центр своїм пацієнтам?

Алкоголік позбавлений принципів, що проміняв все дороге на чергову дозу алкоголю, який зіпсував відносини з близькими. І це лише невеликий список того, що робить алкоголь з людьми.

У центрі враховують особливості своїх хворих і забезпечують їм максимально комфортні умови. Поліпшити емоційний стан допомагає доброзичливе ставлення персоналу, щадний режим, повноцінне харчування і різноманітне дозвілля. Крім того, установа надає свої послуги анонімно, всі особисті дані про пацієнта не покидають стін центру.

Підтримка на всіх етапах терапії

«Український Центр Лікування Залежності» пропонує ефективне лікування алкоголізму в Боярці. Але фахівці центру не обіцяють швидких результатів. Від пацієнта вимагається дотримання лікарських приписів, а від лікарів застосування передових методик.

Терапія залежності включає кілька етапів:

  • діагностичне обстеження;
  • зняття абстинентного синдрому (похмілля);
  • призначення відновного лікування;
  • надання психологічної допомоги.

У центрі працює злагоджена команда, що складається з висококваліфікованих лікарів, медичного і додаткового персоналу, консультантів. На кожному етапі вони проявляють свій професіоналізм і індивідуальний підхід.

Психологи впевнені, людина, що перенесла труднощі, в подальшому зможе краще їх переносити, головне дати їй можливість переосмислити власне життя і виділити особливо значущі орієнтири. Лікування від пияцтва буде більш ефективним, якщо алкоголік буде особисто зацікавлений в лікуванні.

Рідні та близькі – потужна підтримка

Найчастіше людина, що приохотилася до спиртного, втрачає багато – роботу, сім’ю, довіру найближчих людей. П’яні витівки часом нестерпні, багаторазові вибачення і клятви втрачають свою цінність.

Ставши на шлях одужання, хворий потребує моральної допомоги сім’ї. І фахівці центру сприяють поліпшенню відносин пацієнта з рідними, пропонують родичам відвідати консультації психолога, як індивідуальні, так і сімейні. Вони підказують, як себе вести з людиною, що знаходиться на реабілітації і після її закінчення.

Виведення з запою в Боярці в центрі «Всеукраїнського інституту залежності» – це повноцінний реабілітаційне захід, мета якого не тільки позбавити алкоголіка від похмільного синдрому, але повернути її до повноцінного, здорового життя. Пройшовши тривалий шлях лікування, людина повертається до сім’ї, знаходить себе у творчій чи іншій діяльності. Це і є головне завдання установи – не давати помилкових надій і виконувати обіцяне.

Розрахувати вартість лікування