Лікування алкоголізму в Білій Церкві

Алкоголік – людина, яка втратила повагу оточуючих, довіру близьких, роботу, любов сім’ї, друзів. Він виходить за рамки звичайного життя і замінює його сумнівною компанією, низкою запоїв, що перемежовуються важким похміллям. Іноді у нього виникають моменти просвітління, і він радий би вибратися з порочного кола, але не може це зробити самостійно.

Алкоголізм – це захворювання, тому людина хвора і потребує ефективної терапії. Дієве лікування алкоголізму в Білій Церкві пропонує «Український Центр Лікування Залежності». Тут з розумінням ставляться до своїх пацієнтів і знають всю специфіку хвороби.

Чому варто звертатися в центр інституту?

Зазвичай люди не помічають, як потрапляють в залежність від алкоголю і починають поводитися асоциально. Членам сім’ї та колегам не вдається не звертати уваги на подібну поведінку. Якщо один з подружжя п’є, страждають всі, і перш за все, діти. Рідні намагаються допомогти – засуджують, оголошують бойкот, додають в питво і в їжу алкоголіка різні засоби і звертаються до знахарів. До яких тільки хитрощів їм не доводиться вдаватися, щоб викликати у хворого відразу до алкоголю.

Лікування алкоголізму в Білій Церкві

Подібні методики, якщо і дають якийсь результат, то він може бути короткочасним або зовсім негативним. Так чи варто втрачати час і погіршувати ситуацію?

Фахівці рекомендують при перших тривожних ознаках звертатися за професійною допомогою, адже своєчасне якісне лікування від пияцтва допомагає людині вибратися з «чіпких ланцюгів зеленого змія». Саме таку терапію можна отримати в реабілітаційному центрі «Всеукраїнського інституту залежності».

У центрі застосовують програму, яка успішно використовується багатьма зарубіжними клініками. Лікують пацієнтів анонімно, піклуючись про політику конфіденційності.

Зручність і комфорт

Лікування в звичайному наркологічному диспансері зазвичай наганяє на алкоголіків тугу. Знаходження в понурих лікарняних стінах, низка процедур і монотонність пригнічує пацієнта і не покращує його емоційний стан.

У реабілітаційному центрі терапія проводиться за іншими принципами:

  • установа забезпечує своїх хворих комфортними умовами;
  • вони потрапляють в спокійну, утихомирену атмосферу, яка не викликає нервозності;
  • персонал ставиться до своїх підопічних з розумінням і доброзичливістю;
  • хворих забезпечують хорошим, повноцінним і вітамінізованим харчуванням;
  • в центрі є можливість творчо проводити дозвілля.

Одних тільки хороших умов недостатньо, щоб вилікувати запійного алкоголіка, для цього потрібно грамотна терапія.

Секрет успіху – комплексний підхід

Вивід і запою в Білій Церкві в реабілітаційному центрі «Українського інституту залежності» – тривалий терапевтичний курс, що включають відразу кілька важливих аспектів:

  • діагностичні заходи;
  • усунення похмільного (абстинентного синдрому);
  • відновну терапію – рятує організм від загострень хронічних і тільки набутих захворювань;
  • надання психологічної допомоги.

На кожному етапі лікування контролюється досвідченими фахівцями, в центрі працюють висококваліфіковані наркологи, реабілітологи, психологи, психотерапевти. Одні займаються фізичним здоров’ям хворого, інші – психічним станом і подібна злагоджена діяльність дає прекрасні результати.

«Український Центр Лікування Залежності» дає своїм пацієнтам реальний шанс, необхідно тільки зателефонувати і дізнатися всі подробиці оформлення хворого в центр.

Розрахувати вартість лікування