Анонімне лікування жіночого алкоголізму в центрі «Український Центр Лікування Залежності»

Не так давно відмінності між жіночим і чоловічим алкоголізмом не виділялися і лікування чоловіків і жінок здійснювалося ідентично.

Однак сьогодні фахівці в один голос стверджують, що гендерні особливості грають важливу роль.

Жіночий алкоголізм має свої причини і фактори, облік яких дозволяє ефективніше боротися із залежністю.

По-перше, жінки більш емоційні. Проблеми з низькою самооцінкою, депресія, невдачі на роботі і сварки в родині сильно впливають на самовизначення жінки, а значить, алкоголь для них стає плотом порятунку від неприємних ситуацій. Крім цього жінки частіше піддаються впливу зі сторони, тому, коли їхня друга половинка звертається до спиртних напоїв, вони, бажаючи не втратити його, також починають випивати.

У жінок, як і чоловіків, досить ситуацій, що можуть їх привести до алкоголю, однак на відміну від сильної половини жінки швидше піддаються впливу дурману спиртного, а значить і залежність у них розвивається швидше.

Незважаючи на це в реабілітаційний центр жінки звертаються рідко. До п’ючої жінки в суспільстві ставляться ще гірше, ніж до питущому чоловіку, тому страх розголосу переслідує їх постійно. Коли все ж жінка-алкоголічка потрапляє в клініку, то бажання проходити лікування вони висловлюють рідко, так як відчай і відсутність надії на допомогу зводять усі пориви нанівець.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

В такому випадку примусова заборона на алкоголь не приведе до потрібного ефекту, так як в основі залежності лежать проблеми, що накопичувалися не один рік. Реабілітацію варто починати з консультацій з психологами, які спрямовані на визначення справжніх причин такого стану. Далі слід вже пошук рішень сформованих ситуацій.

Практика вказує на те, що такий індивідуальний підхід має більший успіх. Ми готові допомогти Вам почати анонімне лікування, а значить, Ви зможете залишити цю ганебну заспиртовану сторінку свого життя позаду.

Розрахувати вартість лікування