Лікування залежності від марихуани

У ряді країн марихуана використовується в медичних цілях. Це і стало причиною формування помилкової думки про безпеку даного наркотику. Вживання марихуани формує сильну психологічну залежність і спричиняє за собою цілий ряд небезпечних захворювань, що вражають дихальну систему.

Лікування залежності від марихуани

Негативно впливає наркотик і на психіку людини, що особливо яскраво проявляється у підлітків. Пройти лікування залежності від марихуани можна, звернувшись в «Український Центр Лікування Залежності». Кожному пацієнту гарантується надання професійної медичної та психологічної допомоги, сувора анонімність і високий рівень професіоналізму.

Послуга Час Ціна
Первинна консультація у нарколога  60 хв 800 грн.
Денний стаціонар  за добу від 2000 грн.

Зняття абстинентного синдрому.

Зняття ломки, детоксикація

 за добу від 4000 грн.
Сеанс у психолога/психотерапевта.

Психотерапія, психокорекція, психоаналіз

 60 хв від 500 грн.
Повний курс лікування від алкоголізму за добу від 2200 грн.
Повний курс лікування від наркозалежності за добу від 2900 грн.
VIP-відділення за добу від 5000 грн.

Особливості лікування

Вживання марихуани тягне за собою численні негативні наслідки та ускладнення. Ситуація ускладнюється тим, що для посилення ефекту в наркотик додають кокаїн, кетамін, галюциногенні гриби. В результаті у пацієнта формується хімічна залежність, вражається головний мозок, центральна нервова система.

Стаціонарне, комплексне лікування дозволяє комфортно зняти стан наркотичної ломки, усунути соматичні розлади, нормалізувати самопочуття і психіку пацієнта. Ефективний терапевтичний курс являє собою поетапну програму, що включає в себе наступні заходи:

  1. Первинна діагностика – огляд профільних фахівців, здача аналізів, проведення діагностичних процедур.
  2. Детоксикація – дозволяє очистити організм від наркотика, купірувати абстиненцію. Для цього застосовуються методи еферентної, інфузійної терапії. Після пацієнтові призначаються препарати симптоматичної дії.
  3. Медикаментозна терапія – активізує процеси природної детоксикації, відновлює нормальну роботу внутрішніх органів і систем.
  4. Сугестивне кодування – допомагає уникнути рецидиву та досягти стабільної ремісії. Проводиться за бажанням пацієнта.
  5. Психотерапія – допомагає усунути провокуючі наркоманію фактори, сформувати правильні мотивації, здобути навички тверезого життя.

Після закінчення лікування пацієнтам надається однорічний терапевтичний супровід, процес стабілізації, соціальної адаптації.

Психотерапевтичне лікування і відновлення особистості

Лікування залежності від марихуани

Психологічні проблеми, складнощі в сім’ї часто є причинами, що підштовхують людину до вживання марихуани. Навіть після проведення грамотного лікування наркотик все ще залишається в організмі хворого, і негативні переживання можуть підштовхнути його до чергового зриву.

Уникнути рецидиву допомагає грамотна психологічна реабілітація. Під час перебування людини в стаціонарі психологи, психотерапевти працюють над його мотиваціями, проводять психокорекцію, використовуючи методи арт- і Гештальт-терапії, програму «12 кроків», працетерапію. Сеанси сімейного системного психоаналізу дозволяють налагодити відносини між близькими людьми, усунути конфлікти з родичами.

Індивідуальний психоаналіз дає можливість вирішити внутрішні проблеми, які є причиною вживання марихуани, підвищити стійкість до стресів. У результаті людина змінює своє ставлення до життя, вчиться розслаблятися, отримувати задоволення, вирішувати проблеми, не вдаючись до застосування штучних допінгів.

Часто період стабілізації супроводжується порушенням сну, надмірної тривожністю і дратівливістю, депресіями, для подолання яких фахівці використовують ефективні та безпечні препарати.

Надання допомоги близькому оточенню

Куріння марихуани викликає сильну психологічну залежність. З цієї причини для досягнення стабільних, позитивних результатів потрібно не тільки очистити організм від наркотика, а й допомогти пацієнтові знайти інтерес до тверезого життя, сформувати стійку бажання одужати.

Важливу роль у терапевтичному процесі відіграють родичі хворого. Надмірний тиск на залежну людину, вимоги негайно кинути наркотик, спричинить за собою лише протилежний результат. Необхідно, щоб родичі розуміли природу захворювання, знали, як правильно мотивувати пацієнта, надавати йому моральну підтримку.

На жаль, більшість людей не вміють взаємодіяти з залежною людиною та самі потребують допомоги, лікуванні співзалежності. Фахівці наркоклініки готові надати таку допомогу членам сім’ї пацієнта. Професійні консультації, тренінги дозволять родичам хворого мотивувати його на лікування, досягти стану стабільної ремісії.

Для отримання допомоги в боротьбі із залежністю від марихуани потрібно просто зателефонувати в «Український Центр Лікування Залежності» в будь-який зручний час.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

  • 1Бездоганно високий професіоналізм
  • 2Обґрунтована поетапна програма
  • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
  • 4Гарантована анонімність
  • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування