Лікування залежності від марихуани

На жаль, багато людей, що палять траву, впевнені, що це не більш небезпечно, ніж пристрасть до звичайних сигарет. Деякі й зовсім переконані, що конопля не завдає шкоди організму. Насправді ж, залежність від марихуани – не просто згубна звичка, а хвороба, що викликає звикання і представляє потенційну небезпеку для здоров’я.

До чого призводить вживання наркотичної трави
Наркоманія

Тривале куріння може призвести до небажаних наслідків:

  1. Ураження головного мозку.
  2. Ослаблення імунної системи.
  3. Печінкові патології.
  4. Поразки легких.
  5. Порушення у функціонуванні центральної нервової системи.

Негативний вплив марихуана надає і на статеву систему людини, провокуючи безпліддя, імпотенцію, еректильну дисфункцію. Тому такого роду залежність обов’язково потрібно лікувати, не допускаючи розвитку супутніх патологій і небажаних, іноді незворотних ускладнень.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Наркологічна допомога при палінні травички

Часто близьке оточення наркомана, який вживає марихуану, не знає, як допомогти пацієнтові та яким чином визначити ступінь розвитку патологічної залежності. На думку фахівців, якщо людина лише одноразово спробував травку та більше подібними експериментами не займався, то можна не турбуватися. Потенційну небезпеку несе систематичне куріння марихуани. Якщо людина вдається до цього виду допінгу щодня, тим більше по кілька разів протягом доби, йому потрібна термінова професійна допомога.

Слід враховувати індивідуальні особливості пацієнта, оскільки марихуана може надавати різну дію на організм. У деяких людей небажані наслідки виявляються раніше, в інших пізніше. Іноді при першому вживанні людина стикається з розладами психіки, галюцинаціями, зміненим станом свідомості, нападами запаморочення. Ефект може зберігатися протягом декількох годин.

Часто люди починають використовувати марихуану, бажаючи розслабитися, сховатися від реальних проблем, зняти стрес. Саме таким чином і розвивається патологічна залежність, оскільки для досягнення бажаного результату дозу доведеться постійно збільшувати.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Згодом травичка перестає надавати розслабляючий ефект, відбувається передозування. Куріння вже стає для пацієнта не засобом отримання задоволення, а способом стабілізувати свій стан, позбутися від болісних ознак наркотичної ломки.

Екстрена наркологічна допомога, в тому числі й психологічна, необхідна в тих випадках, коли людина починає вважати, що тільки марихуана може дати йому можливість нормально працювати, відчувати позитивні емоції, повноцінно відпочивати. Родичам і друзям слід звернути увагу на наступні тривожні симптоми:

  1. Постійний пошук нової дози наркотику.
  2. Загальмованість.
  3. Відстороненість.
  4. Зниження концентрації уваги.

У подібних випадках необхідно, якомога швидше звернутися в спеціалізовану клініку, де людині допоможуть визначити причини розвитку залежності та впоратися із захворюванням.

Ефективне лікування від куріння травички

Наркоманія

Для того, щоб боротьба із залежністю від марихуани була ефективною, пацієнту потрібно не тільки медикаментозна, а й психологічна допомога. Виділяють кілька факторів: особистісних, соціальних, психологічних, що підштовхнули людину до вживання штучних допінгів. Завдання психологів полягає в тому, щоб допомогти пацієнтові виявити ті причини, що спровокували хворобливе захоплення травичкою, а також знайти способи для їх усунення

Розрахувати вартість лікування