Лікування метадонової залежності

Пройти ефективне та анонімне лікування метадонової залежності пропонують співробітники «Українського Центру Лікування Залежності». Програма включає в себе детоксикацію організму, замісну терапію, заходи, спрямовані на нормалізацію психоемоційного стану хворого.

Лікування сприяє усуненню хімічної залежності, безболісного зняття ломки, профілактиці можливих ускладнень.

Послуга Час Ціна
Первинна консультація у нарколога  60 хв 800 грн.
Денний стаціонар  за добу від 2000 грн.

Зняття абстинентного синдрому.

Зняття ломки, детоксикація

 за добу від 4000 грн.
Сеанс у психолога/психотерапевта.

Психотерапія, психокорекція, психоаналіз

 60 хв від 500 грн.
Повний курс лікування від алкоголізму за добу від 2200 грн.
Повний курс лікування від наркозалежності за добу від 2900 грн.
VIP-відділення за добу від 5000 грн.

Стаціонарне лікування метадонової залежності

Вживання метадону тягне за собою вкрай небезпечні наслідки, аж до смертельного випадку. Лікування повинно проводитися в клініці під наглядом фахівців. Тільки в такому випадку можна комфортно та безболісно впоратися з ломкою, стабілізувати фізичний і психічний стан пацієнта, уникнувши небажаних ускладнень.

Програма терапевтичного курсу включає в себе прийом лікаря-нарколога, проведення тестів і медичного обстеження, детоксикацію, лікування за спеціально розробленими програмами. Комплексна терапія і цілодобове спостереження особливо важливі при наявності у пацієнта серцево-судинних патологій, захворювань травного тракту.

Стаціонарне лікування метадонової залежності

Лікарі стабілізують психоемоційний стан хворого, проводять заходи, спрямовані на подолання фізичної залежності та проявів синдрому відміни. Під час курсу з людиною також працюють психологи, які допомагають виявити причини, що підштовхнули до вживання метадону, впоратися зі стресом, сформувати правильні мотивації.

У терапевтичний курс при метадонової залежності входять:

 1. Діагностика. Пацієнта спочатку оглядають нарколог, психіатр та інші лікарі. Обстеження також включає в себе лабораторні аналізи, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини.
 2. Програма Детокс – очищає кров від залишків штучних допінгів, токсинів.
 3. Замісна терапія – проводиться з метою усунення ломки, що виникає при відмові від вживання метадону.
 4. Медикаментозне лікування – нормалізує стан, роботу внутрішніх органів і систем, усуває хворобливі симптоми, покращує самопочуття.
 5. Наркоблокада – сприяє формуванню стійкої ремісії. Проводиться за бажанням самого пацієнта.
 6. Психотерапія – спрямована на формування мотивацій до одужання, усунення прихованих причин розвитку залежності, оволодіння практичними навичками релаксації, розслаблення.

Перший тиждень після виписки пацієнтові необхідно регулярно відвідувати фахівця. При погіршенні стану, виникненні будь-яких проблем людина завжди може розраховувати на допомогу (психологічну, медикаментозну) співробітників клініки. Такий підхід дозволяє значно зменшити ймовірність рецидивів.

Лікування медикаментами

У боротьбі з метадоновою залежністю велика увага приділяється медикаментозній терапії. Даний вид наркотиків швидко накопичується в організмі, і відмова від них тягне за собою болісну ломку, яка може тривати протягом декількох місяців. Людина не може самостійно відмовитися від наркотику. Метадон руйнівно впливає на головний мозок, дихальну функцію, органи травної та сечостатевої систем.

Лікування в клініці проводиться за допомогою таких препаратів, як Клофелін, Трамал, Тіаприд, що дозволяють усунути больовий синдром і подолати стан метадонової ломки. Медикаментозну терапію проводять лікарі, які індивідуально підбирають для пацієнтів препарати, розраховують їх дозу, тривалість прийому.

Лікування медикаментами при наркозалежності

Наркоблокада при метадоновій залежності

Проведення наркоблокади допомагає домогти стійкої ремісії, подолати фізичну залежність від метадону. Для цих цілей використовуються якісні препарати-імплантати, що пригнічують дію наркотику, що перешкоджають розвитку хімічної залежності в разі зриву.

Підшивка дає найкращі результати, оскільки хворий не може самовільно припинити лікування, як, наприклад, при використанні препаратів, призначених для внутрішнього застосування. Закріплюється результат шляхом психологічної реабілітації, проведення сеансів індивідуального, колективного, сімейного психоаналізу.

Боротьба з співзалежністю

Залежна людина дуже потребує підтримки близьких людей. Однак самі родичі перебувають у нестабільному психоемоційному стані, не знають, як поводитися з пацієнтом. Тому велика увага приділяється роботі з близьким оточенням. Фахівці допомагають членам сім’ї впоратися з співзалежністю, навчитися правильно взаємодіяти з пацієнтом, ставитися до нього з довірою.

Відновлення здорових сімейних відносин часто спонукає пацієнта до усвідомленої відмови від вживання наркотиків, сприяє досягненню стійкої ремісії. Дізнатися більше про боротьбу з метадоновою залежністю в «Українському Центрі Лікування Залежності» можна зателефонувавши до установи в будь-який зручний час.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

 • 1Бездоганно високий професіоналізм
 • 2Обґрунтована поетапна програма
 • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
 • 4Гарантована анонімність
 • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі