Лікування алкоголізму за допомогою гіпнозу

Сеанси гіпнозу активно застосовуються в різних сферах сучасної медицини, в тому числі і в наркології. Використовуючи метод впливу на психоемоційну сферу залежного, фахівець формує байдуже ставлення до предмету жадання, в даному випадку, до алкоголю.

Гіпнотичні сеанси від алкогольної залежності застосовуються вже давно, особливо активно в лікувальних установах, розташованих на пострадянському просторі.

Ця методика також отримала визнання зарубіжних колег-наркологів, вони переконалися в її ефективності і сьогодні практикують в складі комплексного лікування алкоголізму. У клініках за кордоном її використовують, не згадуючи, хто є автором методики.

Як правило, пацієнти та їхні рідні не вникають в особливості терапії, їх більше цікавить, наскільки спосіб дієвий в боротьбі з небезпечною тягою. Фахівці не приховують, які переваги є у даного методу:

  • коли досвідчений фахівець впливає, пацієнт розслабляється, але не засинає, він повністю все усвідомлює, це гарантує повну прозорість проведеного сеансу;
  • ефект від гіпнозу дещо відрізняється від результату більшості антиалкогольних методів: у хворого не виникає відрази до спиртного, не закріплюються блювотні позиви; остання реакція може серйозно ускладнити життя людини, якій стає важко в соціальному плані (у нього може виникати блювота навіть без вживання алкоголю, коли він знаходиться в компанії випиваючих людей);
  • лікування алкоголізму з використанням гіпнотичних сеансів проводиться без застосування медикаментозних засобів, тому відсутні протипоказання, які можуть бути пов’язані з соматичними захворюваннями, часто розвиваються у алкоголіків: запаленням тканин печінки, недостатністю життєво важливих органів і ін.

Кодування гіпнозом в нашій реабілітаційній клініці в Києві проводиться по цілком прийнятною вартістю, її проводять фахівці з високою кваліфікацією, що володіють великим досвідом. Всі послуги в установі надаються на анонімній основі, ніякі дані про пацієнтів не потрапляють до громадськості або реєстри державних установ.

Важливо акцентувати увагу, що терапія алкогольної залежності за допомогою гіпнозу є трудомістким процесом, в якому бере участь фахівець, хворий і його родичі.

Запорука успішного лікування полягає в наступному:

  • в наявності усвідомленого бажання хворого кинути вживати спиртні напої;
  • підтримки сім’ї та близьких – вона повинна бути всебічною і беззастережною; родичам рекомендується відвідувати призначені фахівцями консультації, адже їм дається іноді більше рекомендацій, ніж самим пацієнтам;
  • проведенні лікування кваліфікованим, досвідченим наркологом, які знають методику не тільки теоретично, але і використовують її на практиці.

Як правило, гіпноз найбільш ефективний в складі комплексної терапії і тільки грамотний лікар знає, як скласти індивідуальну схему лікування, максимально відповідну тому чи іншому залежному.

Лікування алкоголізму гіпнозом

Підготовчий етап

Фахівці нашої реабілітаційної клініки застосовують ефективну методику кодування гіпнозом. Однак лікування вимагає дотримання певних умов:

  • терапія використовується тільки для людей, які досягли повноліття (вік 18 років);
  • здійснюється тільки за згодою хворого, який підтверджує, що зобов’язується чітко дотримуватися лікарських рекомендацій;
  • за 10 діб до проведення процедури з кодування пацієнт повинен припинити вживати алкоголь; якщо він не здатний вийти із запою без медичної допомоги, наші фахівці можуть провести заходи щодо детоксикації і виведення хворого з цього стану; як правило, рекомендується пройти курс терапії в умовах стаціонару, що забезпечить більш стійкий результат і виключить зриви;
  • відвідувати сеанс лікування фахівці рекомендують з родичем або іншою близькою людиною – на даному етапі як ніколи хворому важливо відчувати підтримку, вона також потрібна і надалі.

Пацієнти, що пройшли терапію по лікуванню алкоголізму за допомогою гіпнозу, методику оцінюють позитивно. Але це стосується тих залежних, які самі захотіли зцілитися, при насильницької терапії домогтися такого ефекту практично неможливо.

Якщо родичі не можуть допомогти алкоголіку, переконати його в необхідності реабілітації не виходить, завжди можна звернутися до професіоналів. Психологи нашої клініки виїжджають на дім, допомагають в інтервенції хворого, переконуючи його, що без лікування можна очікувати найважчих наслідків. Підтримати хворого на шляху до одужання допомагають психотерапевтичні сеанси, що готують до подальшого кодування.

Розрахувати вартість лікування