Лікарі з наркологічної клініки «Всеураїнський інститут залежності» допоможуть вилікуватися від наркозалежності

Допомога лікарів клініки “Український Центр Лікування Залежності” стане для вас рішенням проблеми: лікування наркоманії проводиться по 12-кроковій системі. Від діагностики та зняття ломки до соціалізації в суспільстві.

Чому не кожен наркологічний центр здатний надати допомогу наркозалежним? Експерти вважають, що вся справа в застосовуваних методах і в ставленні до пацієнтів. Тільки індивідуальний підхід, ефективна система 12 кроків і комплексне ставлення до кожної конкретної долі. На цих принципах працює клініка «Український Центр Лікування Залежності».

Дійте прямо зараз і не роздумуйте

Цінний час іноді втрачаеться через те, що родичі соромляться: а раптом про сімейну ганьбу незабаром дізнаються сусіди, колеги по роботі, друзі? Насправді ж лікування наркоманії Київ давно вже не вважається ознакою «ганьби». Навпаки, чим страшніше хвороба, тим серйозніше до неї потрібно ставитися.

Не час піддаватися комплексам на пустому місці, коли питання стоїть про боротьбу за фізичне тіло, душу, особистість вашого наркозалежного родича! Дійте відразу ж, як тільки знадобилось лікування наркозалежності (на сайті клініки «Український Центр Лікування Залежності» є можливість замовити зворотний дзвінок фахівців).

Консультуйтеся у лікарів щиро: що вживає, як давно вживає, з ким спілкується, як себе веде ваш рідний наркоман (член сім’ї). На самому початку інформація повинна бути максимально повною. Ніяких утисків бути не повинно.

А щоб вам було комфортно, співпрацюйте з центром «Український Центр Лікування Залежності» анонімно. Конфіденційність персональних даних – потужний стимул розкріпачитися і відверто вести діалог з лікарями.

Професіонали знають, як допомогти

Неприпустимо довіряти лікування наркоманії знахарям або екстрасенсам, всіляких чаклунів і магів. Також будьте розумні, якщо вам пропонують народні методи у вигляді відварів трав тощо. Вам потрібно чітко розуміти: наркотична залежність дуже сильна. Її дія охоплює не тільки психіку людини, але і «чіпляє» на рівні хімії: організм проти своєї волі тягнеться до вживання усе нових і новиx доз.

«Український Центр Лікування Залежності» працює на професійній основі. Це воістину ефективна наркологічна клініка, Київ її оцінив по достоїнству:

  • ретельна діагностика при надходженні наркозалежного в центр;
  • зняття ломки;
  • курс медикаментозної детоксикації;
  • реабілітація на психологічному рівні;
  • глибока соціалізація (відновлення звичок жити серед людей, бути громадянином).

У вас є професійна допомога у вигляді медперсоналу клініки «Український Центр Лікування Залежності». Значить, вам не доведеться залишатися зі своєю бідою сам на сам.

Розрахувати вартість лікування