Лікування наркоманії в Лебедині

Наркотична залежність – серйозне, прогресуюче захворювання, схильне до рецидивів. Тому для повного одужання пацієнтам потрібна комплексна медична та психологічна допомога. Саме таке професійне лікування наркоманії пропонує Український Центр Лікування Залежності, який завоював за роки своєї роботи безліч позитивних відгуків і прекрасну репутацію.

Заходи першої допомоги

Благополучне, довгострокове лікування наркоманії просто не мислимо без попередньої детоксикації та зняття хімічної залежності. Стан ломки настільки болісний, що більшість залежних воліють розпрощатися з життям, ніж відмовитися від чергової дози наркотику.

Очищення організму, крові і лімфи здійснюється сучасними медикаментозними методами. Крапельниці з ефективними, безпечними, індивідуально підібраними препаратами дозволяють в найкоротші терміни зняти ломку, нормалізувати фізичний і психоемоційний стан пацієнта.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

При тяжких формах захворювань, передозуванні, отруєнні або відмові пацієнта звертатися в клініку екстрена детоксикація здійснюється в домашніх умовах. Своїм пацієнтам Український Центр Лікування Залежності пропонує таку послугу, як цілодобовий виклик лікаря-нарколога на дім.

Після купірування гострих станів і усунення хімічної залежності психологічна робота з пацієнтом допомагає сформувати вірні мотивації і переконати пройти повноцінне добровільне лікування в умовах госпіталізації.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Психологічна допомога-невід’ємний етап

Психологічна реабілітація наркоманів і алкоголіків – важливий момент, від якого на 95% залежить успішність терапевтичного курсу. Завданням фахівців – психологів, психоневрологів є усунення психологічної тяги до штучних допінгів, виявлення і усунення провокуючих чинників. Домогтися стабільних позитивних результатів допоможуть індивідуальні психологічні консультації, сімейна психотерапія, заняття в групах взаємодопомоги.

Завершальним етапом психологічної реабілітації є ресоціалізація, під час якої колишніх наркозалежних готують до повернення в соціум. Численні тренінги, семінари, лекції пацієнтам допомагають відновити втрачені особисті якості, знайти нові захоплення, психологи проводять корекцію поведінкової моделі. А перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві змінює коло спілкування і дає можливість підтримки від нових друзів.

Лікування наркоманії в Лебедині

Про переваги центру

Наркологічний центр має ряд незаперечних переваг перед іншими лікувальними установами подібного профілю:

  1. Бездоганний рівень професіоналізму медичного персоналу.
  2. Комплексний підхід в боротьбі з наркотичною та алкогольною залежністю.
  3. Сувора анонімність і дотримання політики конфіденційності.
  4. Поетапна, систематична програма.
  5. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  6. Проведення попередньої діагностики.
  7. Широкий спектр медичних послуг.
  8. Доступні і прийнятні ціни.

Центр працює в цілодобовому режимі, тому звернутися за допомогою і отриманням додаткових консультацій ви можете в будь-який зручний для вас час.

Розрахувати вартість лікування