Лікування алкоголізму в Куп’янську

Коли в сім’ю приходить така біда, як алкогольна залежність, виникає безліч питань: як допомогти близькій людині, де пройти анонімне лікування алкоголізму? Як домогтися позитивних і стабільних, довгострокових результатів?

Тепер отримати комплексне лікування алкоголізму в Куп’янську з подальшою психологічною реабілітацією можна, звернувшись до місцевої філії Всеукраїнського інституту залежностей. Даний лікувальний заклад пропонує повний спектр послуг – від зняття білої гарячки і виведення з запою в Куп’янську до допомоги в соціальній адаптації і підвищення якості життя пацієнтів.

Стадії лікування алкогольної залежності

Лікування від алкогольної залежності в центрі починається з попередньої діагностики і консультування. Фахівці визначають стадію розвитку алкоголізму, ступінь тяжкості стану хворого, наявність або відсутність супутніх ускладнень, психологічної схильності. Після чого розробляють оптимальний для конкретного клінічного випадку терапевтичний курс.

У деяких ситуаціях потрібна попередня медична допомога. В інших ситуаціях потрібно починати терапію з екстреної детоксикації. Крім того, фахівці проводять з пацієнтом мотиваційні бесіди, що сприяють усвідомленню своєї проблеми, її неминучих наслідків і прийняття осмисленого рішення проведення лікування алкоголізму в Куп’янську.

Це важливий і складний момент, оскільки більшість алкоголіків або знаходяться в стадії заперечення, або категорично відмовляються від будь-якої допомоги. У таких ситуаціях навіть після успішного проведення програми ДЕТОКС і виведення з запою в Куп’янську терапія не принесе належних, довгострокових, стабільних результатів.

ДЕТОКС – усунення фізичної залежності

Детоксикація – перший крок на зустріч до тверезого і здорового життя. Кваліфіковані фахівці інституту залежностей допомагають пацієнту максимально швидко, комфортно і безболісно усунути болісні прояви абстинентного синдрому, очистити його організм, відновити нормальний стан і функціонування внутрішніх органів і систем.

Для цих цілей застосовуються біологічні, апаратні, медикаментозні методики. Інтенсивність програми ДЕТОКС і оптимальний спосіб її проведення визначається в індивідуальному порядку в залежності від стадії розвитку алкоголізму, загального стану здоров’я пацієнта, наявності або відсутності супутніх захворювань.

Лікування алкоголізму в Куп'янську

Реабілітація – усунення психологічної залежності

Наступний етап лікування від алкогольної залежності – це курс психологічної реабілітації. Починають його після стабілізації фізичного стану пацієнта і завершення програми ДЕТОКС.

Терапевтичний курс проводиться в умовах госпіталізації, необхідної для тимчасової ізоляції хворого від звичного оточення і занурення його в здорове терапевтичне співтовариство. Багато людей, які страждають від алкоголізму, а також їх родичі, побоюються госпіталізації.

Однак принципи роботи Всеукраїнського інституту залежностей кардинально відрізняються від традиційних наркодиспансерів. Пацієнтам гарантується дотримання абсолютної анонімності при лікуванні алкоголізму і нерозголошення особистих даних. У центрі панує комфортна, сприятлива атмосфера. Персонал відноситься до кожного хворого шанобливо, без будь-яких проявів психологічного, фізичного насильства.

Основою терапевтичного курсу є такі методики:

  • Заняття за принципами програми «12 кроків»;
  • Індивідуальна психотерапія;
  • Сімейний системний психоаналіз;
  • Арт-терапія;
  • Тілесно-орієнтована терапія.

Комбінація даних ефективних методів з супутнім наданням базової духовної, сексуальної, сімейної освіти, проведенням тренінгів особистісного росту сприяють усуненню психологічної залежності. Людина в корені переглядає своє життя, розкриває свій внутрішній потенціал, знаходить для себе нові цілі і вчиться справлятися з життєвими проблемами, не шукаючи порятунку в алкогольному сп’янінні.

Інститут значущостей надає цілодобову допомогу в домашніх умовах – зняття білої гарячки, усунення гострої інтоксикації, отруєння організму при передозуванні алкоголю.

Розрахувати вартість лікування