Лікування алкоголізму в Кременці

Пройти комплексну реабілітацію при алкоголізмі в Кременці, що включає в себе медикаментозну терапію і психологічну допомогу, можна в «Українському Центрі Лікування Залежності». Пацієнтам пропонується широкий спектр послуг, які можна отримати як вдома, так і в стаціонарних умовах.

Допомога при алкоголізмі вдома

Багато пацієнтів з алкогольною залежністю та їх рідні цікавляться: чи можна пройти лікування в домашніх умовах? Всім бажаючим позбутися від алкоголізму і їх родичам доступна така послуга, як виклик нарколога додому. Вдома фахівці проводять ряд заходів:

  • зняття гострого похмільного синдрому;
  • екстрену медикаментозну детоксикацію;
  • лікування гострої алкогольної інтоксикації;
  • виведення з запою;
  • купірування нападу «білої гарячки».

Також в домашніх умовах можна пройти первинну діагностику, отримати розгорнуту індивідуальну консультацію фахівця. Однак комплексне лікування алкоголізму проводиться в умовах стаціонару. По ряду причин гарантувати досягнення позитивних результатів після проведених детоксикаційних заходів вдома просто неможливо.

Але, що ж робити, якщо пацієнт відмовляється від госпіталізації? Адже більшість алкоголіків знаходяться в стадії заперечення. В такому випадку в домашніх умовах фахівці центру проведуть з хворим мотивуючу бесіду за допомогою методу інтервенції. Дана методика дозволяє людині поглянути на ситуацію з боку, усвідомити всю серйозність ситуації і можливі наслідки, прийняти усвідомлене рішення про проходження реабілітації в стаціонарі.

Лікування алкогольної залежності в Кременці

Метод інтервенції, згідно зі статистикою, дає позитивні результати більш ніж в 90% клінічних випадків. Після проведення бесіди пацієнт буде відразу ж доставлений в центр, готовий до проведення подальшого лікування.

Стаціонарне лікування алкоголізму

Для успішного подолання алкогольної залежності дуже важливо захистити пацієнта від впливу звичного оточення, занурити його в здорове терапевтичне співтовариство, забезпечити цілодобове спостереження з боку фахівців. Все це можна отримати шляхом госпіталізації.

Крім того, в стаціонарі лікарі мають більш широкий вибір терапевтичних методів. А сама зміна обстановки, правильне харчування, режим, виняток ризиків придбання і вживання алкоголю вже позитивно позначаються на фізичному і психічному стані пацієнта.

Причому побоюватися госпіталізації зовсім не варто. Адже приватні наркоцентри проводять лікування алкоголізму анонімно, в максимально комфортних умовах, без прояву будь-якого насильства. В установі пацієнти отримують спочатку медичну допомогу — підшивка, кодування, медикаментозна терапія, лікування супутніх алкоголізму захворювань.

Потім проводиться курс психологічної реабілітації, заснований на принципах знаменитої програми «12 кроків», доповненої елементами інших методик. Психотерапія при алкоголізмі дозволяє усунути психологічну залежність, а також фактори, що спровокували її розвиток.

Після закінчення реабілітації колишні залежні проходять курс ресоціалізації. Допомога в соціальній адаптації необхідна для профілактики можливого рецидиву, досягнення довгострокової ремісії. Крім того, сприяння у вирішенні сімейних проблем, питань, пов’язаних з отриманням освіти, самореалізацією, працевлаштуванням, робить життя людини більш комфортним, щасливим і повноцінним.

Хочете назавжди позбутися від алкоголізму? Тоді просто зателефонуйте до відділення в Кременці «Українського Центру Лікування Залежності».

Розрахувати вартість лікування