Професійне лікування алкогольної залежності в Кременчуці

Пройти комплексне лікування алкоголізму в Кременчуці з гарантією позитивного результату можна, звернувшись до місцевої філії «Українського Центру Лікування Залежності». Кваліфіковані фахівці, використовуючи найсучасніші терапевтичні методики, допоможуть вам назавжди кинути пити і почати нове, щасливе, тверезе життя.

Медикаментозні методи лікування

В першу чергу пацієнти з алкогольною залежністю потребують медичної допомоги. Фахівці центру надають алкоголікам такі послуги, як виведення з запою, купірування нападів «білої гарячки», зняття гострого похмільного синдрому.

Спочатку проводиться медикаментозна детоксикація. Це універсальна процедура очищає організм, пригнічує ознаки гострої абстиненції і усуває хімічну залежність від спиртного. За індивідуальними показаннями може бути рекомендовано медикаментозне лікування із застосуванням седативних, снодійних засобів, сорбентів, імуномодуляторів, вітамінно-мінеральних комплексів.

Ще один ефективний спосіб медикаментозного лікування алкоголізму — це кодування. Використовуючи спеціальні препарати, лікарі-наркологи допомагають людині на тривалий час відмовитися від вживання спиртних напоїв.

Лікування алкогольної залежності в Кременчуці

Крім того, медична допомога при алкогольній залежності включає в себе програму відновлювальної терапії, лікування супутніх захворювань, адже хронічне пияцтво завдає серйозного удару по печінці, серцю, судинам, центральній нервовій системі людини.

Психотерапевтичні методи лікування

Оскільки алкоголізм є захворюванням психосоматичного характеру, при його лікуванні не обійтися без психотерапії. Для цих цілей фахівці центру використовують такі ефективні методики:

 1. Індивідуальний психоаналіз (дозволяє знайти і усунути причини розвитку алкогольної залежності в конкретному клінічному випадку).
 2. Метод інтервенції — психологічні бесіди, формують у пацієнта правильні, стійкі мотивації до одужання.
 3. Програма «12 кроків» — заняття алкозалежних пацієнтів в групах взаємодопомоги.
 4. Арт-терапія.
 5. Трудотерапія.
 6. Сеанси сімейного системного психоаналізу — ввідновлюють здорові, довірчі відносини між людиною, що страждає на алкогольну залежність, і його близькими людьми.
 7. Гештальт-терапія.

Психотерапія дозволяє усунути психологічну залежність від алкоголю, а це головна умова досягнення стабільної, довгострокової ремісії.

Соціальна адаптація колишніх алкоголіків

Навіть після проходження повного курсу реабілітації осіб з діагностованою алкогольною залежністю продовжує потребувати допомоги. Повернення в звичне середовище, зіткнення з реальними проблемами сильно підвищують ризики нового зриву і впадання в черговий запій.

Уникнути рецидиву допомагає програма соціальної реабілітації, в рамках якої випускники центру отримують психологічну підтримку, сприяння в отриманні освіти, підвищенні рівня кваліфікації або зміни професії, працевлаштуванні.

Що дає реабілітація в центрі?

Пройшовши повний курс лікування, пацієнти отримують такі результати:

 1. Позбавлення від хімічної та психологічної алкогольної залежності.
 2. Поліпшення фізичного стану, відновлення здоров’я та працездатності.
 3. Рішення проблем, які спровокували розвиток алкоголізму.
 4. Підвищення загальної якості життя.

Для того щоб пройти реабілітацію при алкоголізмі в Кременчуці, просто зверніться в «Український Центр Лікування Залежності»! Важливо, що допомога пацієнтам надається анонімно, без постановки на облік.

Розрахувати вартість лікування