Лікування наркоманії в Костополі

Лікування наркоманії тривалий і не завжди ефективний процес. Тому все популярнішим стає лікування в закордонних клініках. Але сьогодні не менш ефективне і набагато дешевше лікування надають вітчизняні наркологічні клініки. Для того щоб зробити правильний вибір, необхідно володіти інформацією про клініку. Лікування залежності в межах держави має ряд незаперечних переваг.

Конфіденційність і анонімність

Алкоголізм і наркоманія викликає суспільний осуд і соціальну ізоляцію, тому збереження анонімності і конфіденційності матеріалів і результатів лікування так важливо для багатьох пацієнтів. У наркологічному центрі Українського інституту залежностей пацієнтам гарантовано збереження анонімності. Після лікування людина повертається в суспільство без клейма наркомана і може влаштуватися на хорошу роботу, одружитися, вести нормальне життя.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Якість медичного обслуговування

Важливим критерієм вибору клініки є якість обслуговування та рівень медицини. Лікування наркоманії дає високий відсоток вилікуваних, тривалий період безрецидивної реабілітації. Використовувані новаторські медикаментозні і психотерапевтичні методики гарантують хороший результат.

Сучасна діагностична база і високий професіоналізм персоналу клініки забезпечують розробку індивідуальних схем лікування. Обладнання від найкращих виробників дозволяє задіяти інноваційні методики діагностики та лікування. Для медикаментозної терапії, детоксикації, купірування абстинентного синдрому застосовуються кращі препарати, представлені на світовому ринку фармацевтичної продукції.

Наркологічний центр укомплектований штатом професійних співробітників. Вони постійно відвідують конференції, семінари, де контактують з кращими світовими фахівцями, переймаючи досвід і вдосконалюючись.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Психологічний фактор ефективного лікування

Реабілітація наркоманів і алкоголіків ускладнюється тим, що на них великий вплив робить оточення і наявність спокус. Ізольованість від цих чинників підвищує ефективність лікування. Сприятливий вплив робить окреме від інших пацієнтів проживання, яке дозволяє виключити небажані контакти.

Красива природа, унікальний мікроклімат Західної України мають потужний терапевтичний вплив на пацієнтів. А розроблена індивідуальна культурна програма піднімає психоемоційний стан хворих, що є важливим компонентом комплексного підходу.

Лікування наркоманії в Костополі

Пакет послуг, що надаються

Клініка УІЗ проводить необхідні діагностичні дослідження фізичного і психічного стану. Психологи з’ясовують причини виникнення та розвитку захворювання, вивчають сімейне і соціальне оточення. При необхідності надають психотерапевтичну допомогу близьким людям пацієнта.

Розрахувати вартість лікування