Користь крапельниці для наркозалежних в Одесі

Тривале застосування штучних допінгів призводить до розвитку важкої форми фізичної залежності й виникнення болісної наркотичної ломки. Прокапатися від наркотиків в Одесі пропонує своїм пацієнтам місцевої філії клініки «Український Центр Лікування Залежності». Дана процедура допоможе усунути неприємну симптоматику, стабілізувати фізичний і психоемоційний стан пацієнта, розпочати боротьбу зі смертельно небезпечним захворюванням.

Для чого потрібна постановка крапельниці?

Фахівці відзначають, що самостійно купірувати гострий абстинентний синдром у наркозалежної людини неможливо. Більше того, подібні спроби можуть лише погіршити ситуацію, спровокувати ряд небезпечних наслідків, аж до смерті хворого.

Застосування психотропних препаратів, сорбентів, заспокійливих засобів дає позитивний ефект, але не знімає стан наркотичної ломки. Перевага крапельниці полягає в її швидкій дії, що дозволяє в максимально короткі терміни поліпшити стан пацієнта.

Поставити крапельницю можна і в домашніх умовах у цілодобовому режимі, скориставшись послугою виклик лікаря-нарколога додому в Одесі.

Для чого потрібна постановка крапельниці?

Результати постановки крапельниці від наркотиків

Крапельниця від наркотиків не тільки усуває стан наркотичної ломки та пригнічує фізичну тягу до вживання штучних допінгів, а й сприяє досягненню позитивних терапевтичних результатів:

  1. Поліпшення процесів кровообігу в області головного мозку.
  2. Очищення крові від шлаків, токсичних речовин, залишків наркотиків.
  3. Відновлення оптимального водного балансу.
  4. Поліпшення серцевої діяльності, нормалізація пульсу.
  5. Розширення кровоносних судин, стабілізація показників артеріального тиску.
  6. Зміцнення імунної системи.
  7. Нормалізація сну та природних біоритмів.
  8. Сприятливий вплив на психіку й центральну нервову систему хворого.
  9. Активізація процесів сечовипускання, що сприяє прискореному очищенню і детоксикації організму.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

До складу крапельниці також входять вітаміни, мінерали, що підтримують організм людини, які надають загальний зміцнювальний, тонізуючий, оздоровчий вплив. Процедура дозволяє нормалізувати сон, апетит, поліпшити настрій і відновити функції внутрішніх органів пацієнта.

Як проходить процедура?

Прокапати від наркотиків можна як у реабілітаційному центрі, так і вдома. У будь-якому випадку фахівець проводить огляд пацієнта, вивчає історію його хвороби. Для правильного підбору препаратів і визначення оптимальної їх дозування нарколога необхідно володіти повною інформацією.

Користь крапельниці для наркозалежних в Одесі

Це стосується стажу наркотичної залежності, виду вживаних хімічних речовин, часу прийому останньої дози наркотиків, наявності або ж відсутності у конкретної людини захворювань хронічного характеру, схильності до алергічних реакцій, індивідуальної непереносимості певних лікарських засобів.

Проаналізувавши отримані дані, лікар призначить препарати, які будуть безпечними та максимально ефективними в конкретному клінічному випадку. Фахівці настійно рекомендують проводити детоксикацію за допомогою крапельниць в умовах госпіталізації під суворим лікарським контролем.

Зняття наркотичної ломки може зайняти від декількох днів до тижня. При цьому важливо, щоб при раптовому погіршенні стану пацієнта була своєчасно надана професійна медична допомога. Постановка крапельниць, детоксикація є лише першим кроком на шляху до одужання. Для повної перемоги над наркотичною залежністю людині буде потрібне комплексне лікування, що включає в себе психологічну та соціальну реабілітацію.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Прокапатися від наркотиків в Одесі у клініці «Український Центр Лікування Залежності» можна в будь-який час доби абсолютно анонімно з гарантованим досягненням позитивного результату. Отримати більш детальну інформацію про процедуру можливо в телефонному режимі або ж скориставшись формою зворотного зв’язку на офіційному сайті наркологічного центру.

Розрахувати вартість лікування