Лікування наркоманії в Конотопі

Проблема алкогольної і наркотичної залежності в Конотопі стоїть досить гостро. Хоча в місті діє наркодиспансер, тут спостерігається явний дефіцит фахівців, здатних надати хворому комплексну допомогу. Повноцінне, анонімне лікування наркоманії з психо-реабілітацією пропонує місцеве відділення Українського інституту залежностей. На шляху до порятунку – лише один дзвінок.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Стадії лікування наркотичної залежності

Лікування наркоманії починається з проведення детоксикації. Ця процедура здійснюється в клініці за допомогою лікарських крапельниць, які дозволяють очистити кров і лімфу хворого від залишків наркотичних речовин, небезпечних токсичних з’єднань. Однак зняття абстиненції – це перший етап на шляху до повного зцілення, оскільки без грамотної психологічної корекції людина знову може повернутися до пагубної пристрасті.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Наступний етап – психологічна реабілітація. Спочатку психологи займаються з пацієнтом за індивідуальною програмою, допомагаючи йому усвідомити наявність проблеми і необхідність позбутися її. Активна робота проводиться і з членами сім’ї хворої людини, оскільки успішність терапії та фіксування позитивних результатів багато в чому залежить від ближнього оточення.

Комплексна реабілітація наркоманів і алкоголіків в клініці здійснюється за допомогою психотерапевтичних методик:

  • метод інтервенції;
  • арт-терапія;
  • сімейний психоаналіз;
  • Гештальт-терапія;
  • колективна психотерапія;
  • трудотерапія;
  • когнітивно-поведінкова терапія.

Грамотне позбавлення згубних пристрастей не мислиме без особистісного зростання і переоцінки цінностей, набуття сенсу життя. Тому в реабілітаційному центрі заохочують заняття спортом, захоплення різними видами творчості, читання спеціальної літератури. Практикується проведення лекцій і семінарів, культурних заходів.

Лікування наркоманії в Конотопі

Ресоціалізація – закріплення позитивних результатів

Ресоціалізація і терапевтичний супровід вкрай важливі для профілактики рецидивів наркоманії та закріплення результатів лікування. Після повернення додому реабілітанти займаються з психотерапевтом, відвідують сеанси сімейної психотерапії і беруть участь в групах взаємодопомоги.

Протягом півроку випускникам клініки гарантується повноцінна психологічна підтримка. Наркозалежним надається допомога в зміні професії, підвищенні рівня кваліфікації, відновленні сімейних відносин, пошуку гарної роботи. Такі заходи дозволяють допомогти колишній залежній людині максимально швидко адаптуватися в соціумі, налагодити своє життя і стати повноцінним членом суспільства.

Не варто затягувати з лікуванням наркоманії або алкоголізму, оскільки ці хвороби швидко прогресують, руйнуючи здоров’я і психіку людини, ведуть до деградації особистості. Краще вчасно звернутися за допомогою, зробивши дзвінок в наркологічний центр.

Розрахувати вартість лікування