Хімічна залежність: стимулятори

Сучасне лікування наркозалежності направлено на боротьбу з різними типами залежностей.

А до класу сильнодіючих психоактивних препаратів відносять стимулятори, які здатні викликати надмірне збудження організму зокрема нервової системи. Однак саме така дія призводить до сильного виснаження організму людини, що позначається на його самопочутті.

Сьогодні стимулятори займають 25-30% всіх наркотиків, що поширюються серед населення України. Нижче представлений перелік особливостей хімічних залежностей викликаних стимуляторами.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Амфетамінова тяга.

  • Входить до числа найпоширеніших залежностей, з причини своєї доступності.
  • Виробляетися кустарним способом.
  • Вживання пероральне або назальне, рідше ін’єкційне.
  • Накопичена на слизовій оболонці речовина вільно поступає в кров.
  • Амфетамін являє собою дрібнозернистий порошок білого кольору. Пропонують його у вигляді таблеток або в пакунку з фольги.

Нерідко амфетамінову залежність плутають з надмірним вживанням метамфітаміна або первітена, які схожі і за способом вживання і входять до їх складу речовинами.

Первітіновая тяга.

  • Формується після вживання всього декількох доз первитина або як його ще прийнято називати «гвинта».
  • Під дією препарату руйнується не лише здоров’я, а й психіка.
  • Вживання здійснюється за допомогою ін’єкцій або нозальноперорально в разі речовини представленої в сухому вигляді.
  • Кустарне виготовлення препарату характеризується отриманням рідини коричневого, іноді червоного, кольору. Рідше первитин пропонується в якості таблеток жовтого, коричневого або рожевого кольору.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

У число стимуляторів також входить кокаїн, який рідко купується на території України, а також «Солі», які, незважаючи на масову заборону, продовжують користуватися великим попитом.

Вживання будь-яких наркотиків-стимуляторів викликає досить сильну залежність, з приводу згубних наслідків для людини, тому лікування подібних залежностей просто необхідно.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Вершинін Дмитро

Психолог, фахівець в області інтервенції
Член напрямку “Міжнародної антинаркотичної асоціації”. “Я знаю, як допомогти наркоману і алкоголіку подолати бажання вживати”…