Хімічна залежність: опіати

Серед величезної кількості наркотичних речовин разюче виділяються такі сильнодіючі речовини як опіати, які позиціонуються як похідні опіуму.

Наша наркологічна лікарня активно бореться з проявами подібних залежностей, серед яких найбільш часто зустрічаються:

  • Героїнова тяга, коли людина активно вживає героїн і його аналоги, виготовлені кустарним способом. Небезпека їх полягає в тому, що вживання подібних препаратів загрожує швидким виникненням сильної залежності, при цьому подолати сформовану тягу самостійно в переважній кількості випадків неможливо.
  • Опийная тяга, яка в більшості випадків характеризується вживанням ацетильованого опію, який ще називають «ширка» або «чорний». Його велика поширеність зумовлена невисокою ціною, тому багато наркоманів починають саме з цього наркотику, як наслідок він входить в постійний раціон наркомана навіть при вживанні інших дурманів.
  • Метадоновая тяга з’явилася внаслідок боротьби з опійною залежністю. Терапії з використанням цього препарату використовувалися в якості замісної, однак подібний спосіб себе не виправдав. Як наслідок наркомани перейшли на новий вид наркотику – метадон.
  • Кодеіновая тяга є, напевно, найпоширенішою опійною залежністю, так як відрізняється легкодоступностью. Препарати для його виробництва купуються в аптеці, що і дало другу назву для подібної наркозалежності – аптечна. Кодеїн, що міститься в лікарських препаратах, перетворюється печінкою в морфін, який і робить на людину свій запаморочливий ефект.

Варто запам’ятати, що крім згубних наслідків від дурманів, опійна наркоманія небезпечна можливістю придбати такі смертельні віруси як ВІЛ або гепатит.

Введення опійних ін’єкцій може стати причиною виникнення тромбозів, а також привести до гниття кінцівок.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів