Лікування алкоголізму в Кам’янському

Соціальне і економічне благополуччя нації значною мірою визначається станом фізичного і психічного здоров’я її членів. Наростання темпів алкоголізації населення в Україні загрожує втратою самої працездатної, перспективної частини народу, загальною деградацією нащадків.

Лікування алкоголізму в Кам’янському – внесок в загальнонаціональну програму порятунку народу «зеленого змія». Невеликі розміри наркологічного диспансеру, нечисленність населення не означають, що лікування проводять малокваліфіковані працівники і його ефективність низька. Лікування в Інституті залежностей відповідає всім міжнародним вимогам і проводиться відповідно до апробованим протоколам терапії алкогольної аддикції (залежності).

Переваги лікування

Невеликі наркологічні клініки в регіонах мають свої переваги, завдяки яким пацієнт відчуває себе комфортно, захищено, в колі доброзичливих і співчуваючих людей:

 • низька вартість, в порівнянні зі столичними і зарубіжними клініками;
 • високий рівень професіоналізму співробітників;
 • застосування сучасних методів лікування, препаратів, які гарантують безпеку, добру переносимість, високий терапевтичний ефект;
 • власна лабораторія, оснащена сучасною апаратурою;
 • ізоляція хворого від питущого оточення і звичного способу існування;
 • анонімність і конфіденційність;
 • широкий спектр послуг, що надаються;
 • можливість проживання і психологічної реабілітації супроводжуючих пацієнтів родичів і членів сім’ї;
 • програма пост-госпітального супроводу.

До допомоги професіоналів вдаються не тільки місцеві жителі, а й приїжджі.

Послуги клініки – комплекс заходів

Крім основного стаціонарного лікування, фахівці центру надають послуги з виведення з запою, купірування похмільного і абстинентного синдромів, перша догоспітальна допомога при отруєнні похідними спирту і передозуванні. Допомога надається як в амбулаторних умовах, так і в звичній хворому обстановці – вдома.

Перевагою такої форми медичної допомоги є конфіденційність, лікування без необхідності оформлення лікарняного листа, відсутність на робочому місці, психологічний комфорт. Зняття білої гарячки в Кам’янському та інші екстрені методи не є гарантією позбавлення від залежності. Вважаючи за краще епізодичні візити нарколога на дім, хворий втрачає час, необхідний для ефективного лікування.

Кодування – один з методів терапії

Кодування від алкоголю в Кам’янському здійснюється декількома способами:

 1. Медикаментозне із застосуванням блокаторів ензимів:
 • таблеток Еспераль на термін до 6 місяців;
 • розчину для ін’єкцій Тетлонг – 250, Алгомінал, Аквілонг, Вівітрол на термін 1-3 місяць;
 • вшивання (внутрішньом’язова імплантація) Торпедо (Аквілонг-депо), Антінол, Бінастім.
 1. Психотерапевтичний вплив – метод Довженка, стрес-шокова терапія – від 6 місяців.

Кодування є тимчасовим методом або використовується для «закріплення» результату лікування в комплексній терапії. Без психологічної корекції у хворого після завершення дії кодування може наступити рецидив захворювання.

Єдиним дієвим методом лікування є комплексне, поетапне усунення всіх складових аддикції – фізичної і психологічної.

Лікування алкоголізму в Кам'янському

Комплексне лікування

Найбільш тривала ремісія можлива тільки при поетапному лікуванні, що складається з:

 1. Детоксикації, в процесі якої організм очищається від метаболітів етилового спирту, усуваються симптоми інтоксикації і сенсибілізації, купірується абстинентний синдром. При необхідності проводиться підтримуюча терапія.
 2. Психокорекція. Без усунення психологічної тяги до отримання ейфорії неможливо домогтися повної відмови від алкоголю. В стаціонарі з хворим працюють психологи і психіатри. Застосовуються різні методики корекції психічного стану, формується стійка відраза до спиртного, проводиться навчання самоконтролю, релаксації. На групових тренінгах хворий вчитися оцінювати себе «з боку».
 3. Реадаптація в соціумі. За допомогою фахівців хворий вчиться спілкуватися, контролювати емоції, відбувається формування нових життєвих устремлінь.

Ефект лікування вище, коли в тренінгах беруть участь близькі пацієнта. Для них в клініці передбачені спеціальні заняття. Наступність і синергізм етапів лікування обумовлює повна відмова від алкоголю на тривалий період. Робота проводиться і після виписки. Колишній пацієнт завжди може звернутися до психолога, якщо відчуває, що може «зірватися» або в скрутних життєвих обставинах.

Розрахувати вартість лікування