Лікування алкоголізму в Каховці

У сучасному світі алкоголізм прийняв загрозливі масштаби, якщо раніше в основному від пияцтва страждали чоловіки, сьогодні близько 30% алкоголіків – жінки. Крім того, все частіше в наркодиспансери потрапляють підлітки і навіть діти.

Медицина не перестає вивчати механізми розвитку алкогольної залежності. Дослідники з’ясували, що чоловічий, жіночий і дитячий алкоголізм вимагає різної терапії, форма лікування залежить від того, вживає алкоголік міцні або слабоалкогольні напої.

Подібні нюанси враховують фахівці Всеукраїнського інституту залежності і пропонують ефективне лікування і реабілітацію алкогольної залежності. Ця установа спеціалізується по роботі з залежними, головна мета терапії – повне позбавлення від згубної тяги.

У чому переваги інституту реабілітації?

Сьогодні ситуація така, що вивести алкоголіка із запою в Каховці, можна і в звичайному наркологічному диспансері. Лікарі проведуть медикаментозну терапію, і незабаром пацієнт відчує поліпшення. Але однієї детоксикації недостатньо, щоб він кинув пити. Після такого лікування самопочуття нормалізується, але бажання випити не зникає. Тому лікарі інституту для лікування алкогольної залежності в Каховці використовують комплексну програму, що включає кілька послідовних етапів:

  • Консультація нарколога і повне діагностичне обстеження хворого;
  • Виведення з запою в Каховці – фахівці застосовують сучасні ефективні медикаментозні засоби, які швидко очищають організм від отрут і токсинів, протягом перших годин позбавляють алкоголіка від неприємної симптоматики;
  • Зняття білої гарячки – подібний небезпечний стан називають «білочкою», а в медицині офіційне визначення – алкогольний делірій; за статистикою, кожен десятий алкоголік, який не отримує медичної допомоги при даному психозі, гине; тому рекомендується звертатися в спеціалізовані установи при перших ознаках делірію;
  • Надання психологічної допомоги – коли детоксикація завершена і стан хворого нормалізується, в процес включається команда з іншої області – психологи, психотерапевти, Гештальт-психологи, реабілітологи, їх мета – змусити хворого усвідомити власне становище і знайти в собі сили для боротьби.

Лікування алкоголізму в Каховці передбачає перебування пацієнта в умовах стаціонару протягом усього реабілітаційного періоду. Важливо, щоб алкоголік був далі від своїх «товаришів по чарці» і спокус. Крім того, в центрі приділяють особливу увагу підтримці сім’ї – алкоголіку простіше дається позбавлення від тяги, якщо він відчуває турботу рідних і близьких.

Реабілітація алкоголізму в Всеукраїнському інституті залежності здійснюється анонімно – У такому випадку виниклі в родині проблеми не стають надбанням громадськості і в майбутньому не виникає проблем з працевлаштуванням, отриманням прав та ін.

Фахівці інституту залежності пропонують ряд додаткових послуг, що полегшують завдання родичам залежного.

Лікування алкоголізму в Каховці

Допомога завжди поруч!

Алкоголізм – хвороба непередбачувана, невідомо, коли вживання спиртного переросте в тривалий запій, а різка відміна викличе напад білої гарячки. У рідних і близьких алкоголіка є можливість допомогти йому, звернувшись до Всеукраїнського інституту залежності:

  • Тут можна проконсультуватися з наркологом – в будь-який час доби, в тому числі по телефону;
  • Викликати фахівця додому – лікар може провести детоксикацію для виведення пацієнта із запою і усунення похмільного синдрому, зняття білої гарячки, кодування (останнє можливо тільки при дотриманні певних умов).

І в домашніх умовах проводиться анонімне лікування алкоголізму – оточуючим необов’язково знати про те, що сім’я переживає не найкращі, важкі життєві моменти.

Фахівці Всеукраїнського інституту залежності не перестають доводити – лікування від алкогольної залежності реально допомагає, І багато пацієнтів установи змогли звільнитися від тяги і повернутися до здорового життя, згадавши, що позитивні емоції можна відчувати і без вживання спиртного.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів